Agenda voor de Algemene Vergadering 4 juli 2012 90e jaargang nr. 11 voor de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, te houden op donderdag 19 juli 2012 in het clubhuis op sport park Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op donderdag 19 juli 2012, aanvang 20.30 uur. 1Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 6 juli 2011. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2011-2012 90s,c jaargang, van 18 augustus 2011 4. Bestuur mededelingen. F5. Jaarverslag secretaris seizoen 2011-2012. Dit verslag is vanaf pagina 5 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2011-2012. Dit jaarverslag ligt vanaf 5 juli 2012 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail bij de lstc pen ningmeester Benno Honsdrecht (benno.honsdrechtfassnsams.nl) door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Ronald Koster (secretaris), Benno Honsdrecht (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel (2de secretaris), Lou Hekster (commissaris senioren voetbal), Bob Duis (voorzitter TOPamateurs) en Brian Speelman (voorzitter jeugdcommissie). 9. Contributies seizoen 2012-2013 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2012-2013 als f volgt vast te stellen: voorstel seizoen 2012-2013 (2011-2012) Senioren 365,= 355,= Senioren 18-23 jaar 320= 310,= Senioren boven 60jaar 215= 210,= Jeugdleden 310= 300 Donateurs wordt verzocht minimaal 118 te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september 2012 van de verschuldigde contributie, entreegeld en evt. overschrij- vingskosten. 10. Vaststelling begroting seizoen 2012-2013. 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Bob Duis (voorzitter), Jack van Gelder, Milko Vinke en Henk Bijlsma. Jack van Gelder is niet herkiesbaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Rene Toonen (penning meester), Peggy de Hond, Floor Wellens, Dennis Bijlsma en Michiel Middendorf en Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. Rene Toonen is niet herkiesbaar. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Erik Braun (voorzitter), Erik Hausel, Chris van Hat- tum, René van Schajik, Judith Schulp en Roy van Dijk. Allen zijn herkiesbaar. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Michael Oliveira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter). Mr Ron Limburg, Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr Quintus Abeln. Mr. Ernst Seunke, Mr. Ron Limburg en Bas Rachman zijn niet her kiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Mr. Lex Oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof en Pa trick Reddering. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Nicolaas van Ommeren en Maarten Blok land. Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Edwin Geluk. Maarten Blokland is statutair niet herkiesbaar en zijn plaats zal wor den ingenomen door Jos Lonnee. Ter vergadering zal een nieuw plaatsvervangend lid benoemd worden. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (voorzitter), Steve Bierman, Ger van Caspel, Frans Juch, Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor Wellens, Wiebe Westerhof, Rene Toonen, Leo de Nobel, Sebo Woldringh en Patrick Reddering. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te brei den met Michiel Middendorf. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Andre Wijnand, Hans Elias en Jan van Galen. André Wijnand en Jan van Galen zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Kees Gehring en Machiel van der Woude. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar. 23. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Nicolaas van Ommeren. André Wijnand is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Wim Husers en Maarten Oldenhof. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie (voorzitter), Jan van Dijk, Ger van Caspel en Edwin Geluk. Allen zijn herkiesbaar. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch, Eric Bos, Leo de Nobel en Seth van Stra ten. Leo de Nobel is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Karel Kuijvenhoven. 26. Verkiezing Commissie van Materiaal. Zitting hebben Fred ten Nijenhuis en Wiebe Westerhof. Allen zijn herkiesbaar. 27. Verkiezing Evenementencommissie. Zitting hebben Jan Verhagen en Henk Foppen. Jan Verhagen stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Dennis Bijlsma. 28. Rondvraag. 29. Sluiting door de voorzitter.

Jaarverslagen | 2012 | | pagina 2