22 juni 2011 89= jaargang nr. 11 Zondag 4 heeft sportief gezien een teleurstellend seizoen achter de rug in de reserve 3e klasse. Ondanks de vele nederlagen in de competitie bleef de vaste kern van het team toch tot het einde van het seizoen met plezier trainen. Vanaf het nieuwe seizoen krijgt de zondag 4, in de persoon van Kees Bregman, een eigen trainer/coach. Daarnaast zal Gerrit Altena de rol van elftal leider gaan vervullen. Enkele nieuwe spelers en jeugdspelers uit onze eigen zondag Al zullen dit team gaan versterken. Zondag 5 heeft een wisselvallig seizoen achter de rug in de reserve 4e klasse. Met een keurige eindklassering in het rechterrijtje heeft het team goed gepresteerd. Enkele spelers hebben besloten om met ingang van het nieuwe seizoen hun voetbalcarrière in de veteranen van AFC voort te zetten. Hun vervangers zijn inmiddels al aangetrokken. Met deze versterkingen moet een plek in het linkerrijtje er volgend seizoen zeker inzitten. Zondag 6 onder leiding van aanvoerder Teun Linthorst, heeft afgelopen seizoen aan de onderkant van de middenmoot meegedraaid. Gelukkig heeft dit de pret niet mogen drukken. Het verdient nog te worden opgemerkt dat de heren altijd in grote getale aanwezig zijn bij de training, hulde! Ook komend seizoen zal dit team uitkomen in de regio buiten Amsterdam. Men steekt qua resultaat de hand in eigen boezem en men laat zich typeren door de zin: woorden zijn overbodig! Zondag 7 is op dit moment het jongste vriendenteam bij de zondagsenioren en staat onder leiding van Seth van Straten en de empathische coach Eric Schiering. Opnieuw is een goede middenpositie op de ranglijst behaald, waarbij met name de tweede seizoenshelft indrukwekkende resultaten met zich heeft gebracht. Dit seizoen hoorde een rit met de officiële AFC spelersbus er ook bij. een geweldige KlENprijs. Tot slot mag ook de vaste scheidsrechter. Erik Bos, niet onopgemerkt blijven: Erik veel dank! De zomer zal in het teken van BBQ en voetbal staan; de voor bereiding voor het nieuwe seizoen kan alweer bijna beginnen. De zondag 7 zal opnieuw in de reserve 5e klasse uitkomen. Zondag 8 zakte na een wervelend begin van het seizoen voor de winterstop ver terug. De eerste titanenstrijd tegen zondag 9 werd nog gewonnen door het 8e maar de tweede wedstrijd is dik verloren. Ook na de winterstop was het zeer wisselvallig gesteld met het team. Mede door blessures, vakanties en werk was het soms puzzelen om ondanks de brede selectie van 19 man een team op de been te krijgen. Bloed, zweet en tranen hoorden er ook dit jaar weer bij, wat evenwel resulteerde in winst van de laatste wedstrijd dit seizoen. De zomer wordt gebruikt om te werken aan de conditie en de heren verwachten in september weer met een juiste teamspirit de competitie in te gaan. Zondag 9 heeft een prachtige vierde plaats in de reserve 5e klasse behaald. Het team is vorig jaar in z'n geheel overgekomen van Geuzen- Middenmeer en voelde zich al snel helemaal thuis bij AFC. Onder leiding van aanvoerder Thomas van der Werff zal het team volgend seizoen in de reserve 5e klasse gaan strijden voor de hoogste eindklassering. Zondag 10 wordt al twee jaar geteisterd door het gebrek aan een vaste keeper. Het is een leuke groep met leuke kerels, die aardig kunnen ballen en weer terug zijn waar ze thuis horen: de zevende klasse (quote Jack Duis). De teamcaptain heeft zelf negen maanden niet gevoetbald door verblijf in het buitenland, maar is inmiddels weer terug. Met een Hongaar, een Griek en een aantal Chinezen in het team is het een zeer inter nationaal gezelschap, dus in de kleedkamer spreken ze de taal van het voetbal.die verstaan ze allemaal. Op naar het nieuwe seizoen dus! Zondag 11 speelt al vele jaren als vriendenteam met elkaar. Mede door het ontbreken van een aantal belangrijke vaste krachten vielen de resultaten in de eerste seizoenshelft een beetje tegen. Maar door een bijna ongeslagen tweede helft van het seizoen eindigde het team toch nog als middenmotor in de reserve 7e klasse. Activiteiten Samen met de elftalcommissie C en Lou Hekster hebben we afgelopen seizoen weer twee succesvolle voetbaltoernooien georganiseerd. Op 9 januari werd het 'Gelukkig Nieuwjaar' toernooi gespeeld in de sporthal van Borchland en op 18 mei werd het seizoen afgesloten met de 'Be Friends Cup' op de velden van AFC. De 'Be Friends Cup' is de nieuwe naam voor het traditionele ABC Cup toernooi dat al vele jaren voor alle seniorenteams wordt georganiseerd. i Vrijwilligers De B-commissie is zuinig op haar vrijwilligers en koestert deze AFC-leden binnen de club. Wij bedanken iedereen voor hun inzet, want dankzij k hun inspanningen is het weer een zeer geslaagd seizoen geworden. Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe voetbalseizoen 2011/2012. 7. ZATERDAG SENIOREN' Hoe is het de elftallen, zaterdag 1 tot en met 11, alsmede de veteranen 1, 2 en 3, vergaan? Het vlaggenschip, de zaterdag 1, stond dit seizoen voor het vierde achtereenvolgende jaar onder de technische leiding van Jeroen Brussee en Wessel Colijn. geflankeerd door elftalleider Paul van 't Wout. Het seizoen daarvoor waren zij kampioen geworden in de 3e klasse en dus daarom mochten zij zich opmaken voor een sportieve strijd in de standaard 2e klasse A. Het is het seizoen van de gelijke spelen geworden. Maar liefst lOx een "Unentschieden" Niet verloren, maar toch ook 10 x twee punten misschien wel laten liggen. In ieder geval hebben zij tot een paar wedstrijden voor het einde nog meegedaan om een hoge klassering met mogelijk nog een periodetitel in het verschiet, dan wel nog zicht op promotiewedstrijden. Uiteindelijk duurde het seizoen net iets te lang en zijn zij met lege handen geëindigd op toch een verdienstelijke 6e plek. Kortom, voor het eerste jaar weer in de 2e klasse, meer dan prima. De sfeer was goed met een leuke, brede selectie met als hoogtepunt de trip naar Barcelona in de winterstop. Voor het nieuwe seizoen blijft de selectie, inclusief Jeroen en Wessel, nagenoeg bij elkaar. Elftalleider Paul van 't Wout heeft afscheid genomen. Wij willen hem hartelijk bedanken voor zijn bijdrage in de afgelopen twee seizoenen. De sterren van Zaterdag 2 zijn uiteindelijk 5e geworden in de reserve le klasse. En dat vonden deze voormalige profs waaronder een Brian Roy, Richard en Rob Witschge, Michel Kreek, maar ook o.a. de oer-AFC'ers Robert Gehring, Hans Geerlings, Laurens Bianchi en Ken Watanabe eigenlijk wel prima zo. Zat 1 2 vormen geen selectie. Echter voor het komende seizoen zal toch bekeken gaan worden hoe de teams elkaar af en toe kunnen aanvullen, versterken, helpen etc. De zaterdag 3 van Eran Hausel c.s. kende een mooie eerste helft van het seizoen, maar haalde na de winterstop een stuk minder punten. Wat dat betreft een kopie van voorgaande jaren. Blijven trainen jongens! De oudere garde zal komend seizoen de overstap gaan maken naar de veteranen. En een nieuwe lichting spelers van RAP 1 zal overkomen.

Jaarverslagen | 2011 | | pagina 5