18 juni 2009 87e jaargang nr. 11 7. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 11 Patrick Reddering bericht namens de elftalcommissie B als volgt: Samenstelling B-commissie De B-commissie werd afgelopen seizoen gevormd door Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris), Lars Boering (commissaris) en Rogier de Boer (commissaris). Patrick Reddering en Rogier de Boer hielden zich binnen de elftalcommissie bezig met de begeleiding van het derde t/m het vijfde elftal. Lars Boering met het zesde, zevende en negende elftal en Max Flam met het achtste, tiende en elfde elftal. Met in gang van het nieuwe seizoen zal de B-commissie worden uitgebreid met Seth van Straten, die ook al jaren aanvoerder is van de zondag 7. Trainer/trainingen Het afgelopen seizoen trainde Hesdy Sanches de zondag 3. Hij werd daarbij geassisteerd door Bas Polling. De trainer van de zondag 4 was Martin Verburg. De training van de overige zondagteams stond onder leiding van Kees Bregman. Hesdy gaat volgend seizoen genieten van een 'sabbatical AFC year' en stopt daardoor als trainer van de zondag 3. Martin Verburg neemt zijn plek over. De zondag 4 heeft het nieuwe sei zoen geen eigen trainer meer en wordt aan de groep 'overige seniorenteams' toegevoegd. Kees Bregman zal deze groep (zondag 4 t/m zondag 11) wederom trainen. Ook gaat hij wekelijks de wedstrijden van deze teams bij toerbeurt bekijken om de spelers te coachen. Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters Erik Bos, Hans Elias, Herman Fritzsche, Adriaan Jeukens, Frans Jüch, Karel Kuy- venhoven, Leo de Nobel, John Seijes en Ap Springer was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondagteams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Door de uitbreiding van ons scheidsrechterskorps met Gerrit Altena en Karel Kuyvenhoven staan de wedstrijden van de zondagteams ook volgend seizoen weer onder deskundige leiding. Ook konden wij op de medewerking van onze eigen scheidsrechters reke nen bij de ABC/The Reds SuperCup 2009. Grote klasse heren! Bestuur In het bestuur heeft Ronald Koster het seniorenvoetbal in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Wij bedanken Ronald voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Yvonne Steeman en Theo Janssen op de administratie werd ons veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers goed informeren over allerlei relevante voetbalzaken, zoals wijzigingen in het wedstrijdprogramma, schorsin gen, wanbetalers etc. Wedstrijdsecretariaat Elke zondag werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Theo Janssen. Een prima gastheer voor aanvoerders, leiders en scheids rechters. Zijn betrokken en actieve bijdrage heeft ook grote waardering bij onze eigen aanvoerders. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons vernieuwde sportpark werden door de inzet van alle betrokkenen tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Zeker in vergelijking met veel andere clubs in onze regio is de accommodatie van AFC altijd prima verzorgd. Teams Zondag 3 onder leiding van trainer Hesdy Sanches en leider Bas Polling heeft sportief een goed seizoen gedraaid, dat eindigde met een derde plaats in de reserve 2e klasse. Deze eindklassering gaf recht op het spelen van nacompetitie, maar helaas werd het team in de eerste ronde al uitgeschakeld. Volgend seizoen is er uiteraard weer een nieuwe kans om met dit team terug te keren naar de reserve lc klasse. Zondag 4 heeft sportief gezien helaas een slecht seizoen gedraaid waardoor het team is gedegradeerd naar de reserve 3C klasse. In het seizoen 2007/2008 was handhaving in de 2° klasse al een prima prestatie, maar dit seizoen was het niveauverschil simpelweg gewoon te groot. Ondanks alles heeft het team tot het einde van het seizoen met volle inzet gestreden voor de punten en dat is zeker een compliment waard. Zondag 5 met aanvoerder Patrick Reddering heeft een succesvol seizoen achter de rug. Met 18 punten uil de laatste zes wedstrijden van het seizoen is het team op de vijfde plaats geëindigd in de reserve 4C klasse. Met de 7-5 winst, in de laatste wedstrijd op ons hoofdveld, tegen kam pioen RKDES werd het seizoen op een fantastische manier afgesloten. Zondag 6 onder leiding van Teun Linthorst en Arjen Visker heeft mede vanwege enkele zware en daardoor langdurige blessures een sportief minder seizoen gedraaid in de reserve 5C klasse. Dit hechte vriendenteam heeft er inmiddels voor het nieuwe seizoen weer een aantal nieuwe spelers bij gekregen die samen met de vaste kern veel zin hebben in de start van de nieuwe competitie. Zondag 7 onder leiding van Seth van Straten speelt al jaren als vriendenteam samen in de reserve 5C klasse. Met een elfde plaats in de eindklas sering is het team, zeker gezien de resultaten in de vorige seizoenen, niet tevreden. Met de komst van maar liefst vijf spelers van studenten voetbalvereniging Taurus is het team weer klaar voor het nieuwe seizoen. Zondag 8 onder leiding van Wytze van der Gaast en Reinder Postma is een vriendenteam dat al jaren lang met elkaar samen speelt. In het afge lopen seizoen is het team in de reserve 5e klasse op de vijfde plaats geëindigd. De spelersgroep is inmiddels met enkele nieuwe spelers uitge breid en de ambitie is uiteraard om in het nieuwe seizoen nog een beter resultaat te behalen. Zondag 9 onder leiding van Jack Duis heeft ook dit seizoen weer de titel in de reserve 7e klasse in de wacht gesleept. Het team speelde samen met onze eigen zondag 11 in dezelfde poule. In de kampioenswedstrijd tegen zondag 11 ging het nog even mis, maar met in totaal 46 punten uit 17 wedstrijden is dit team overtuigend kampioen geworden. Veel succes volgend seizoen in de reserve 6e klasse.

Jaarverslagen | 2009 | | pagina 4