Bestuursmededelingen 23 juli 2008 86e jaargang nr. 15 26. OVERSCHRIJVINGEN 31 mei is voor een aantal functionarissen van iedere voetbalclub altijd een zeer spannende datum, zo ook bij AFC. Immers, dat is de datum dat alle overschrijvingen van en naar de clubs bij de KNVB officieel geregistreerd moeten zijn. Bij AFC kon administrateur Yvonne Steeman per 31 mei 20(18 151 nieuwe kandidaat-leden noteren (zie elders in deze Schakel) en tot op heden 118 bedankjes, die in de eerste Schakel van het nieuwe seizoen worden opgenomen, terwijl 42 leden en donateurs door 2e penningmeester Edwin Geluk wegens wanbetaling werden afgevoerd. 27. RESUMÉ Met deze constatering is het voetbalseizoen 2007-2008 verleden lijd. Het was een roerig seizoen, waar belangrijke zaken zoals de realisatie van de Topklasse, de ontwikkelingen rond de Zuidas en belastingcontroles bij amateurclubs naast de "day to day business" van een grote voetbalclub als AFT', vee! aandacht vroeg van uw bestuur. Dat zal ook volgend seizoen het geval zijn, want veel blijft bij AFC altijd hetzelfde, maar er zijn ook ieder jaar belangrijke wijzigingen te constateren. Komend seizoen bijvoorbeeld een nieuwe trainer van het eerste elftal met een nieuwe assislent en een nieuwe keeperstrainer en 7 nieuwe spelers in de A-selectie van "buiten" plus 4 uit de "eigen kweek", een nieuwe voorzitter van de commissie TOPamateurs en van de jeugdcommissie, een nieuwe penningmeester van dezelfde jeugdcommissie en van hei bestuur van onze supportersclub "the Reds". een nieuwe commissaris van materiaal in het bestuur, circa 150 nieuwe leden plus in augustus circa 60 nieuwe Champions League World Cup spelertjes, mutaties bij de zeer gewaardeer de AFC-Vriendelijke bedrijven, nieuwe bordsponsoren en onze nieuwe kledingsponsor NIKE, waarmede AFC als vervanger van Quick een over eenkomst is aangegaan voor de komende 6 seizoenen, gerealiseerd door een introductie van ons lid van Verdienste Jack van Gelder in samen werking mei de commissie Commerciële zaken. De outfit van NIKE keert terug naar het AFC-shirt van de 50- en 60-er jaren van de vorige eeuw; meer wijnrood dan felrood met op het shirt een traditionele boord. "Very classic!" De nieuwe c.q. oude kleur rood zal dan ook terugkeren in ons clubwapen. de omslag van "de Schakel", de Pers map. "AFC-Thuis", enz. enz. Een grote verandering en bovendien, welke voetbalclub zou nou niet met het befaamde kledingmerk NIKE in zee willen gaan? Natuurlijk zullen er ook gedurende de zomermaanden o.l.v. sportparkmanager Pim van de Meent de nodige verbeteringen op ons fraaie sportpark I worden aangebracht en worden wij straks bij de aanvang van het nieuwe seizoen, niet te vergeten, geconfronteerd met een nieuw gerealiseerde par keerplaats voor AFC'ers en een nieuwe entree aan de zuidzijde, waardoor de levensgevaarlijke situatie met de bussen van de RAI definitief tot het verleden behoort. Tot slot bestaan er voor het nieuwe seizoen binnen het bestuur plannen om in overleg met onze webmaster te komen tot een digitale AFC- Nieuwsbrief, als aanvulling op onze alom geroemde website, waardoor onze 86-jaar oude "Schakel, die komt binden de oude club aan d'oude vrinden", minder frequent zal kunnen verschijnen. Tevens buigt hel bestuur zich over de vraag, hoe kunnen wij meer publiek (leden, jeugdleden, ouders en supporters) betrekken bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal? Wordt vervolgd. Aan het einde van het vorig seizoen heb ik aangegeven dat ik bij de Algemene Vergadering seizoen 2007-2008 in het kader van de gewenste verjon ging van het bestuur mijn werkzaamheden als secretaris van de AFC zou willen overdragen. T secretaris Ruud Mantel heeft zijn eerste jaar in het bestuur als zeer prettig ervaren, heeft ons laten weten dat hij een omvangrijker takenpakket niet uil de weg gaat, doch verklaarde in de loop van het seizoen niet beschikbaar te zijn voor de positie van 1lc secretaris. Ik ben verheugd dat nu ons eveneens nieuwe bestuurslid Bob Duis, die ik vanaf zijn geboorte van zeer nabij ken. zich onlangs bereid heeft verklaard mij in deze functie op te volgen. Daarom heb ik met zijn verzoek, ondersteund door voorzitter Machiel van der Woude en de overige bestuursleden, om daar iets meer tijd voor te nemen en de overdracht aan het einde van het seizoen 2008-2009 te laten plaatsvinden, direct ingestemd. Voor nu dank ik alle AFC-functionarissen die een bijdrage hebben geleverd aan dit verslag, natuurlijk ook dank aan mijn medebestuursleden en AFC-vrienden Bob, Henk. Rinus, Ronald, Ruud. Edwin, Ad, Nick en Machiel voor de prettige samenwerking en ik moedig de vele vrijwilligers van AFC aan hun zeer gewaardeerde werkzaamheden voor onze goede oude club ook het komend seizoen met hetzelfde elan voort te zetten. De club heeft het nodig en het wordt zeer gewaardeerd' Namens het bestuur van AFC, Kees Gchring, secretaris. Amstelveen. 21 juli 2008. Van de Penningmeester We staan aan de vooravond van het nieuwe seizoen en u heeft begin juli een acceptgiro ontvangen voor de contributie of donatie. Op dit moment hebben al meer dan 200 leden en donateurs aan hun verplichting voldaan. Voor spelende leden geldt, dat zij voor I september aan hun verplich ting moeten voldoen, want heeft u, als spelend lid, niet betaald, ont vangt u geen spelerspas enkunt u niet voetballen Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Hel wordt anders een zoekplaatje voor de t penningmeester. De contributies luiden als volgt: Vollid 60+ Jong Senior Jeugd €325,= €190,= €280.= €255,= Na 1 oktober wordt er een toeslag geheven van €50,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Onderstaande leden m donateurs hebben over het seizoen 2007- 2008 hun contributie of donatie niel betaald en worden afgevoerd: 5330 Scheepers Joris 5646 Jacobs Bandy 6208 van der Bost Ewald 6785 Wijnen Olivier 6838 Hekma Andre 7054 Al' Mobaress Oussama 7085 Sennef Wessel 7105 de Hond Brian 7126 Herman ns Tijs 7149 Beuker Igor 7181 van den Broek Erik 7226 Beenken Joshua 17

Jaarverslagen | 2008 | | pagina 14