24 augustus 2006 85c jaargang nr. 1 10. Vaststelling begroting boekjaar 2006-2007 Penningmeester Nicolaas van Ommeren geeft eerst een toelichting op de manier hoe hij denkt te gaan opereren als penningmeester. Hij geeft aan zich de afgelopen maanden en komende tijd in te willen lezen om de materie van zich meester te maken, dit alles met hulp van Bob Neseker. Hij vraagt dan ook begrip van de vergadering om hem de tijd te gunnen en eventuele zaken waar hij nu nog geen antwoord op kan geven, hij dit spoedig zal doen. Na dit gezegd hebbende geeft hij reeds een toelichting op de begro ting. -Meindert Huisman vraagt waarom de gelden die worden geïncas- seerd voor spelers die naar B VO 's gaan niet aan de batenkant wor den opgevoerd. Nicolaas meldt dat dit buitengewone baten zijn en dat wij pas geld ontvangen als een speler die bij niet later dan 5 jaar geleden bij AFC heeft gespeeld een A-contract ontvangt van een BVO. (Betaald Voetbal Organisatie). -Meindert Huisman vraagt waarom de overige senioren wederom op 21.000,- is begroot, terwijl er komend seizoen toch ook weer een fysio wordt toegevoegd aan zaterdag 1. Nicolaas meldt hier naar te kijken en met een goed voorstel intern met de commissie te komen. -Chris Schröder vraagt alle leden nog een extra €10,- te laten beta len. Nicolaas meldt dat er al entreegeld wordt gevraagd en dit geen goed voorstel vindt. -Meindert Huisman vindt dat de selectiespelers juist meer dienen te betalen, bijv. 100,-, omdat er zo veel meer wordt gedaan voor deze leden en dat niet in verhouding staat met de overige leden die meer of hetzelfde betalen. Hij vindt dat het Bestuur meer met een visie over dient te komen naar de leden inzake een aantal zaken. Hij vraagt daarom wederom net als andere jaren dat wij naar een splitsing kijken als het gaat om contri butiebijdrage voor de verschillende afdelingen van de jeugd. Hierna volgt punt 9. 11. Verkiezing Technische Commissie De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter), Ronald Koster en Rinus van Leijenhorst worden bedankt voor de verrichte werk zaamheden en worden allen herkozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie A (Topamateurs) Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter) Henny Kottmann, Johan Dol en Daniel van Meer. Henny Kottmann is niet herkiesbaar en wordt bedankt voor zijn werkzaamheden in lengte van jaren. Rinus van Leijenhorst wordt toegevoegd aan deze commissie. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Frans Jüch (voorzitter), Max Flam, Patrick Reddering, Ted Maros en Lars Boering. Frans Jüch is niet herkiesbaar en wordt door de voorzitter bedankt voor zijn jarenlange inzet en grote betrok kenheid. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht en worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zifting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Michael Tugend- haft en Klaas Molenaar. Zij worden onder dankzegging herkozen. Toegevoegd aan deze commissie worden Peggy de Hond en Wiebe Westerhof. 16. Verkiezing Veteranencommissie. De zitting hebbende leden André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis en worden onder dankzegging herkozen. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan worden onder dankzegging herkozen. 18. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman worden onder dankzegging herkozen Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Frans Jüch, Roy van Dijk, Michael Tugendhaft en Henny Kottmann. Frans Jüch en Henny Kottmann zijn niet herkiesbaar. De nieuwe leden van deze commissie zijn Ted Maros en Johan Dol. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Hans Geusebroek (2006), Wim Ringe (2007) en Hans Honsdrecht (2008). Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Peter van den Dungen Jr. Hans Geusebroek dient statutair af te treden en wordt samen met de leden bedankt voor zijn werkzaamheden. Chris de Valk wordt toegevoegd aan deze commissie. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Edwin Geluk, Roy van Straten, Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch, Henny Kottmann en Chris Schröder (secretaris). Roy van Straten, Edwin Geluk Frans Jüch en Henny Kottmann zijn niet herkiesbaar. De volgende leden worden toegevoegd aan de commissie: Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speelman, Ted Maros en Steve Bierman. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Zitting hebben Nicolaas van Ommeren (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer. Nicolaas van Ommeren is niet Herkiesbaar en wordt samen met de andere leden bedankt voor de werkzaamheden. Jan van Galen wordt toegevoegd als voorzitter van deze commissie. 23. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging herkozen. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. De zitting hebbende leden Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmer man, Meindert Huisman en Dennis de Wit worden onder dankzegging herkozen. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. De zitting hebbende leden Johan de Bie, Ger van Caspel en Jan van Dijk worden onder dankzegging herkozen. 26. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Deze nieuwe commissie staat onder voorzitterschap van Frank de Munnik. Gedurende het seizoen zal deze commissie worden aange vuld. 27. Verkiezing Commissie van Materiaal. Deze nieuwe commissie bestaat uit Dennis de Wit (voorzitter), Fred ten Nijenhuis en Michael Tugendhaft. 28. Rondvraag. -Meindert Huisman vraagt of Peggy de Hond wel een commissiefunc tie mag bekleden omdat zij een vrouw is. Machiel meldt dat er niets over in de statuten staat dat ze geen commissielid mag zijn. -Hans Elias geeft aan dat voor de ABC-cup het verkeerde logo is gebruikt. Fred ten Nijenhuis geeft aan dit logo uit het 100 jaar boek gehaald te hebben, maar volgend seizoen het "goedelogo zal ge bruiken. -Jan Koomen vraagt of er een nieuw beleidsplan van het Bestuur gevraagd kan worden. Machiel geeft aan dat daar hard aan gewerkt wordt. -Dennis de Wit geeft aan geïrriteerd te zijn over de wijze waarop de voorzitter de vergadering te woord heeft gestaan tijden deze leden vergadering. Meindert Huisman geeft aan het eens te zijn met Dennis de Wit. Voorzitter Machiel van der Woude meldt zich niet bewust te zijn van bewoordingen die verkeerd gevallen zouden zijn. Hij vindt

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 16