Bestuursmededelingen In memoriam Proficiat Notulen Algemene Vergadering 24 augustus 2006 85° jaargang nr. 1 Van de Penningmeester. Het seizoen is weer begonnen en ruim een maand geleden heeft u de acceptgiro ontvangen om de contributie of donatie te voldoen. Inmiddels hebben bijna 700 leden en donateurs aan hun verplichting voldaan, dat is een mooi begin, maar dus ook zo'n 1.000 nog niet. Denkt u er aan, dat er dit seizoen met spelerspassen wordt gewerkt De bond zal de in maand september nog coulant optreden, maar vanaf 1 oktober kunt u zonder spelerspas niet meer voetballen. En heeft u niet betaald, dan ontvangt u geen spelerspas Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie het in ieder geval het kenmerk vermelden en liefst ook nog het lidnummer. Denkt u er aan dat na 1 oktober een toeslag wordt geheven van 50,=. De contributies luiden als volgt: Vollid 310,= 60+ €185 Jong Senior 260,= Jeugd 240 Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Betalingen op Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Parkeersleutels Als u in het bezit bent gesteld van een sleutel van ons parkeerterrein en u bent geen functionaris of trainer meer, dan kan het zijn dat uw sleutel is gedeactiveerd. Aangezien het aantal sleutels beperkt is, verzoeken wij u de sleutel alsnog in te leveren bij de administratie of 2= penningmeester, zodat wij iemand anders blij kunnen maken. Indien betaald, ontvangt u de borg terug. Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 13 juni 2006 op de leeftijd van 89 jaar van de heer Ido Cohen ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 7 augustus 2006 op de leeftijd van 70 jaar van mevrouw Margaretha Maria Botschuijver Greet Echtgenote van ons lid Ton Cassee. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Geboren op 22 juni 2006 Thecla Willemien dochter van Frank Nieuwdorp en Mariëlle Bos. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Foot- ball Club gehouden op 29 juni 2006 in het clubhuis, gelegen aan de Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig: 64 werkende leden hebben de presentielijst getekend. 1. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de Algemene Vergadering. Nadat hij heeft geconstateerd dat er niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar de tweede Algemene Vergadering op dezelfde datum om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de vergade ring met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord aan de aanwezige Ereleden, leden van Verdienste, AFC-ridders, Nobelprijswinnaars en commissieleden. De voorzitter begint met het vermelden dat hij niet al te uitgebreid ingaat op het afgelopen seizoen, maar dat hij verwijst naar het zeer uitgebreide en informatieve jaarverslag van secretaris Kees Gehring, dat in de laatste Schakel was opgenomen. Ondanks dit jaarverslag wil hij toch graag ingaan op een paar saillante details van het afgelopen seizoen. Om maar met de sportieve prestatie te beginnen, deze waren afgelo pen jaar boven gemiddeld. Onze hoogste teams, eerste, tweede en Al eindigden op respectievelijk een gedeelde vierde, achtste en vierde plek, waarbij de Al zich bijna via de nacompetitie had geplaatst voor het jeugdwalhalla. Helaas was op een zomerse dag Volendam te sterk, maar de AFC'ers die dit team een beetje hebben gevolgd begrijpen dat wij allen Pim van de Meent en zijn gehele begeleidingsteam en ploeg een groot compliment willen overbrengen. Ons eerste had het, ondanks alle goede bedoelingen met een sterke spelersgroep en dito begeleidingsteam, afgelopen seizoen moeilijk. Wel was er een mooi resultaat in de Gatorade Cup, waar wij na winst op de Graafschap (gelukje) en Omniworld (na strafschoppen), helaas tegen MW in een gezellig Olympisch Stadion het onderspit moesten delven. Het vertrek van John Kila en assistent Coto was even treurig als op een bepaald moment onafwendbaar. Pim van de Meent heeft de bal opgepakt en met zijn team AFC 1 in het linkerrijtje weten te plaatsen en dat is een prima prestatie. Bij twee senioren teams kon het kampioens vaandel in stok: zondag 9 van aanvoerder Jeroen Gerritse en de klassieke veteranen die in een mooie competitie met gerenommeerde clubs de champagne mocht schenken. De heren van beide teams worden van harte gefeliciteerd. De jeugd. De voorzitter gaat gemakshalve in op drie zaken. Allereerst de kampioenen en bekerwinnaars. Bijna te veel om op te noemen, maar ere wie ere toekomt. Kampioen werden: de Cl onder leiding van Casimir Westerveld die door deze prestatie is gepromoveerd naar de hoogste divisie landelijk! De D5, D9, Dll, E3, E4, E8, E9, F3, F4, F8, F9, F10 en Fl 1 en natuurlijk de kampioenen van de Champions League en World Cup waar Ajax en Engeland de titel wisten binnen te halen. Kees Koedood en Peggy de Hond worden bedankt voor hun intensieve inzet. Tevens succes in het bekertoernooi: De Cl behaalde haar dubbel, de A3 en de E3 wonnen ook de bekerfinale. De jeugd- kampioenen werden reeds tijdens de zeer geslaagde Mini WK gehul digd. Het is duidelijk dat dit succes niet onopgemerkt is gebleven en wel op twee manieren. Allereerst door de toekenning van de Rinus Michels Award voor beste jeugdopleiding van het amateurvoetbal, een zeer mooie onderscheiding waar wij als AFC'ers allen zeer trots op mogen zijn. Iedereen die direct en indirect de afgelopen jaren is betrokken geweest bij de jeugd willen wij feliciteren en bedanken voor hun inzet. En zeer zeker commissaris jeugdzaken Rinus van Leijenhorst die namens het bestuur de Rinus Michels Award in het Willem II stadion in ontvangst mocht nemen.

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 13