Bestuursmededelingen 17 augustus 2005 84c jaargang nr. 1 13. Verkiezing Elftakommissie B De zitting hebbende leden Frans Jüch (voorzitter), Patrick Reddering, Max Flam en Ted Maros worden onder dankzegging voor verrichte werkzaamheden herkozen. Lars Boering wordt toegevoegd als lid van de commissie. 14. Verkiezing Elftalcommissie C De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht worden bedankt voor de verrichte werkzaamheden. Camiel Huisman is niet herkiesbaar en wordt door de voorzitter even eens dank gezegd. 15. Verkiezing Jeugdcommissie De zitting hebbende leden Rinus van Leijenhorst(voorzitter), Michael Tugendhaft, John Parsser en Klaas Molenaar worden bedankt voor de verrichte werkzaamheden. John Parsser is niet herkiesbaar. De voorzitter memoreert dat John Parsser vanaf 1995 deel heeft uitgemaakt van de jeugdcommissie en daarin altijd zeer belangrijk werk heeft gedaan en zich immer positief heeft gemanifesteerd. Hij dankt de helaas niet aanwezige John daar voor hartelijk, hetgeen wordt ondersteund door een spontaan applaus vanuit de vergadering. 16. Verkiezing Veteranencommissie De zitting hebbende leden Karel van Osch (voorzitter), Paul Koster, Ernst Huisman en Jan-Hein Lans worden bedankt voor de vele actieve jaren. Allen zijn niet herkiesbaar. De nieuwe commissie zal bestaan uit: André Wijnand (voorzitter), Jos Lonnee, Frank Keijzer en Rob Ruis. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 18. Verkiezing Strafcommissie De zitting hebbende leden Mr. Ernst Seunke jr. (voorzitter), Mr. Ron Limburg, Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr. Quintes Abeln worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herko zen. 19. Verkiezing Commissie van Beroep Zitting hebbende leden zijn Henk Bijlsma, Frans Jüch, Roy van Dijk en Michael Tugendhaft worden bedankt voor de verrichte werkzaam heden. Henk Bijlsma is niet herkiesbaar. Henny Kottmann wordt zijn ver vanger in deze commissie. 20. Verkiezing Kascommissie Zitting hadden Chris de Valk (t/m 2005), Hans Geusebroek (t/m 2006) en Wim Endel (t/m 2007). Plaatsvervangend lid is Wim Ringe. Wim Endel is helaas op 23 augustus 2004 overleden. Ter vergadering worden Peter van der Dungen jr. als lid en Jos Lx>n- nee als plaatsvervangend lid gekozen. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie De zitting hebbende leden Ger van Caspelfvoorzitter), Edwin Geluk, Roy van Straten, Michel Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch, Henny Kottmann en Chris Schröder worden bedankt voor de verrichte werkzaamheden. Roy van Straten is niet herkiesbaar. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen De zitting hebbende leden Nicolaas van Ommeren (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer worden onder dankzegging herkozen. 23. Verkiezing Archiefcommissie De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging herkozen. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken De zitting hebbende leden Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmer man, Meindert Huisman en Dennis de Wit worden onder dankzegging herkozen. 25. Rondvraag - Max Flam vraagt naar de status van de EHBO post. Dit zal moeten worden besproken met de Medische Commissie. Tevens vraagt Max om actie te ondernemen voor werving van scheidsrechters. Max zou graag de 4 mei herdenking willen vervroegen, maar het bestuur geeft aan dat zij zich graag willen houden aan de tijd zoals al jaren het geval is. - Ad Westerhof meldt dat wij in gesprek zijn voor een Joint Promotion met hockeyclub Amsterdam. Voor de AFC Vriendelijke Bedrijven zal komend seizoen meer op het programma staan. - Sebo Woldringh heeft een vraag wat het bestuur gaat doen met de arbeidscontracten en meldt zich tevens aan als adviseur op juridisch gebied. - Peter van den Dungen jr. geeft het bestuur een compliment voor de werkzaamheden van afgelopen seizoen. - Jacques van der Glas geeft het bestuur tevens een compliment en roemt de jeugdcommissie met haar jeugdbeleid. - Bestuurslid Amel Vroege vraagt het woord. Hij geeft aan dal er zeer zeker al het één en ander is gebeurd voor het 110-jarig jubileum. De Garden party en de fotosessie zijn de komende evenementen. Hij vindt de opmerking van uit de vergadering eerder op de avond dat er tot op heden niets is gebeurd niet gepast. - Meindert Huisman komt terug op een eerder incident met zijn zoon door een leider van een team. Hij vindt het prima dat de jeugdcom missie een brief stuurt over normen en waarden, maar vindt wel dat men in het geval van zijn zoon heeft verzaakt. Rinus van Leijenhorst geeft aan dat er met de bewuste leider en ouders is gesproken maar dat er tegenstrijdige verhalen waren. - Erelid Jan van Dijk neemt traditiegetrouw als laatste het woord en roept op om waakzaam te blijven voor de toekomst en geeft het be stuur een groot compliment voor het ingezette en gevoerde beleid. 26. Sluiting door de voorzitter Machiel van der Woude dankt alle opgekomen leden voor hun aan wezigheid en betrokkenheid bij de club en wenst iedereen een prettige zomervakantie. Halfweg, 20 juli 2005 Ronald Koster 2e secretaris AFC Vriendelijke Bedrijven Voor het seizoen 2005-2006 zijn 6 nieuwe AFC Vriendelijke Bedrij ven gecontracteerd, die in de nieuwe Persmap uitgebreid zullen wor den geïntroduceerd. Wij verwelkomen van harte Blank Partners, Central Point, Duo Sports, Fortis Bank, PricewaterhouseCoopers en Quick. Tevens heeft AFC met ingang van het nieuwe seizoen met het schit terende label QUICK een nieuwe kledingsponsor. U kunt de nieuwe AFC-outfït binnenkort aanschaffen bij het nieuwe AFC Vriendelijke Bedrijf Duo Sports. Zie de bij deze Schakel bijgesloten flyer. Persmap De 23e editie van de AFC-Persmap zal op 8 september aanstaande verschijnen en zal, zoals gebruikelijk, worden uitgereikt aan de Erele- den. Leden van Verdienste en Ridders van AFC, commissieleden en overige functionarissen, de directies van de AFC Vriendelijke Bedrij ven, bordsponsors en "Schaker-adverteerders, spelers en begeleiders van AFC 1 en 2 en zaterdag 1, de junioren Al- en A2-, BI- en B2-, Cl en C2 en pupillen Dl, leden van supportersclub "the Reds", KNVB-functionarissen, de tegenstanders in de Hoofdklasse A en

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 20