AZ), Dyron Daal (ex 2e elftal), Bobby Uitermarkt (ex 2e elftal), Djuric Ascension (ex 2e elftal), Takir Akhamrane (ex 2e elftal). De voorzitter verwacht dat onze nieuwe trainer Stanly Menzo van deze spelers een goed presterend, AFC waardig, elftal kan maken. Hij wenst de trainer, die komend seizoen wordt geassisteerd door assistent-trainer Roy Tular, elftalbegeleider Peter Brans en de medische staf, een succesvol seizoen toe. Ook dit seizoen zijn er voor de jeugd van AFC weer grote toernooien georganiseerd o.a. de mini WK, de herfst tweedaagse en het indoorevenement in Borchland en Amstelborg tijdens de winterstop. Evenals de voorgaande jaren was ook dit jaar de organisatie van deze toernooien weer perfect en het lijkt wel of de belangstelling voor deze toernooien ieder jaar groter wordt. De voorzitter complimenteert de Jeugd Commissie en alle overige medewerkers, die van deze toernooien weer een groot succes hebben gemaakt. In het seizoen 2002 - 2003 zijn er bij de jeugd weer veel kampioenen te melden. Bij de junioren: A2, B2, B3 en B5. Bij de pupillen behaalden de D3, E1, E9, F2 en F8 het najaarskampioenschap en de D5, D9, E9, E12 en F4 het voorjaarskampioenschap. De voorzitter feliciteert de spelers en begeleiders van deze jeugdelftallen met dit formidabele resultaat. Voor alle overige belangrijke feiten en gebeurtenissen van het afgelopen seizoen verwijst de voorzitter naar het voortreffelijke jaarverslag van de 1e secretaris Kees Gehring, dat is gepubliceerd in de laatste Schakel. Dick van der Klaauw stelt namens het bestuur van AFC met trots vast dat AFC nog steeds kan beschikken over voldoende commissieleden, die bereid zijn veel werk voor de club te verzetten. Hij bedankt alle commissieleden voor dit voortreffelijke werk en deelt een extra compliment uit aan de functionarissen die direct zijn betrokken bij de administratie, website, teletekst en ontvangst scheidsrechters t.w. Jaap Draisma, Yvonne Steeman, Hans Elias, Chris Schröder, Marcel Koster, Theo Janssen en Georg Versteeg. De voorzitter spreekt namens het bestuur zijn dank uit voor de financiële steun, die AFC ook dit jaar weer heeft ontvangen van de AFC-vriendelijke bedrijven, de supportersclub The Reds, de bordsponsors en de adverteerders. De voorzitter sluit zijn openingsspeech af met een citaat uit de laatste Schakel. 2-

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 18