Notulen Algemene Ledenvergadering Notulen van de Algemene Ledenvergadering van de Amsterdamsche Football Club gehouden op donderdag 26 juni 2003 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig: 71 werkende leden hebben de presentielijst getekend. 1. Opening door de voorzitter. Om 20:00 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de Algemene Ledenvergadering. Nadat hij heeft geconstateerd dat er niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar de tweede Algemene Ledenvergadering op dezelfde datum om 20:30 uur. Om 20:30 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering met een woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord van welkom aan de aanwezige ereleden, leden van verdienste, AFC-ridders, Nobelprijswinnaars, commissieleden en de voorzitters van ACC, ATC en de supportersclub The Reds. Vanavond wordt voor mij een tijdperk afgesloten, laat Dick van der Klaauw in zijn laatste Algemene Ledenvergadering als voorzitter van AFC, de aanwezige leden weten. Een tijdperk, waar hij met genoegen op terugkijkt, een tijdperk met veel mooie, maar ook verdrietige momenten. Maar in ieder geval was het een imposant stukje geschiedenis van de Amsterdamsche Football Club. In zijn achterhoofd had de voorzitter stilletjes gehoopt op een kampioenschap van het eerste elftal in de hoofdklasse A. Maar door de vele en langdurige blessures van belangrijke spelers kon onze trainer Ton du Chatinier geen enkele keer het sterkste elftal binnen de lijnen brengen. Uiteindelijk eindigde AFC op de 6e plaats, een plaats die recht geeft op deelname aan de wedstrijden om de Amstel Cup in seizoen 2003 - 2004. Een aantal spelers van de 1e elftalselectie heeft besloten het volgende seizoen bij een andere vereniging te gaan spelen: Martin Wolfswinkel (weer naar Spanje), Ray van Aken (De Kennemers), Jerryl Wijnhard (Turkiyemspor), Claudio Rizzuni (SC Oriënt), Marco van Galen (Beursbengels), Ronald van de Meent (Beursbengels) en Peter de Waal (Beursbengels). Nieuwe spelers in de selectie zijn Bobby Gehring (weer terug na afronding van zijn studie in de USA), Rody Turpijn (ex de Graafschap), Mare Stuut (ex Haarlem), Jair Koekoek (ex AFC en ex

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 17