De zitting hebbende leden Machiel van der Woude (voorzitter), Hans Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 23. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 24. Rondvraag. Hans Elias constateert dat onze groundsman sinds enkele jaren wordt geassisteerd door 2 medewerkers met een Melkert-baan. Hij vraagt zich af wat er met deze assistenten gaat gebeuren als de Melkert-banen door de overheid worden afgeschaft. Dick van der Klaauw stelt voor voorlopig maar even af te wachten. Verder lijkt het Hans Elias een goed idee om de prijs van het entreekaartje voor wedstrijden van het eerste elftal te verhogen. De voorzitter zegt toe hier serieus naar te kijken. Ernst Seunke laat mede namens zijn collega-commissieleden van de Strafcommissie weten dat zij van mening zijn dat deze commissie door het bestuur veel te weinig bij elkaar wordt geroepen. Hij wil graag van het bestuur horen wat haar beleid is t.a.v. de Strafcommissie. Dick van der Klaauw belooft de Strafcommissie dat het bestuur de functionarissen van AFC nadrukkelijk zal wijzen op het belang van de Strafcommissie. De wijze waarop het bestuur dit gaat doen, zal hij in de eerstvolgende bestuursvergadering aan de orde stellen. Ook dit jaar maakt Meindert Huisman de Jeugd Commissie, en Jan Verhagen in het bijzonder, een compliment voor de vele werkzaamheden, die zij dit verenigingsjaar weer hebben verricht. Vooral de Mini WK was evenals voorgaande jaren weer een hoogtepunt. Als laatste spreker in de rondvraag vraagt ons erelid Rein Akkerman het woord. Rein spreekt namens de vergadering zijn dank en waardering uit aan alle bestuursleden voor het vele werk dat zij met elkaar in het seizoen 2001 - 2002 hebben verricht. 25. Sluiting door de voorzitter. -11

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 35