14. Verkiezing Elftalcommissie C. De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Camiel Huisman wordt gekozen als lid van de commissie. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. De zitting hebbende leden Ad Westerhof (voorzitter), Michael Tugendhaft, Frits Stoffels, Bas Polling en Roy van Straten worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Maarten van Rossum is niet herkiesbaar. Daarnaast hebben Jan Benoni, Cees Jochems en Jan Koomen aangegeven na een periode van resp. 25, 20 en 15 jaren hun werkzaamheden voor de jeugd van AFC te willen beëindigen. Dick van der Klaauw spreekt woorden van dank uit naar de aftredende commissieleden. Rinus van Leijenhorst en Yvonne Steeman worden gekozen als lid van de commissie. Ter gelegenheid van haar benoeming overhandigd de voorzitter aan Yvonne Steeman een boeket bloemen. 16. Verkiezing Veteranencommissie. De zitting hebbende leden Paul Koster, Bas Rachman en Jan Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Ernst Seunke is niet herkiesbaar. De voorzitter bedankt hem voor zijn werkzaamheden in deze commissie. Karel van Osch wordt gekozen als voorzitter van de commissie. 17 Verkiezing Commissie Medische Zaken. De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Wim Crouwel maakt van de gelegenheid gebruik om een korte toelichting te geven op de activiteiten van de Medische Commissie. -9-

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 33