een steeds groter wordende rol en de KNVB gedoogt tot op heden deze situatie. AFC heeft al jaren haar eigen manier van aanpak. Ook dit jaar zijn Kees Gehring en Henk Bijlsma i.s.m. trainer Ton du Chatinier er in geslaagd om volgens het AFC-model 'maatwerk via ons netwerk' een zeer sterke selectie samen te stellen. Nieuwe spelers in de selectie zijn: Ken Watanabe (ex-DCG), Ali Bentohami (ex-Jos Watergraafsmeer), Emiel Pieterse (ex- Beursbengels), Ray van Aken (ex-ADO '20), Jerryl Wijnhard (ex-Turkiyemspor), Glenn Zeelig (weer 100 beschikbaar), en Pierre Tosch (overgekomen uit het 2e elftal). Na 4 seizoenen stopt Barry van de Glas met zijn diverse werkzaamheden rondom het eerst elftal. c) Afscheid van Jan Benoni, Cees Jochems en Jan Koomen. Na een periode van resp. 25, 20 en 15 jaren stoppen Jan Benoni, Cees Jochems en Jan Koomen met hun werkzaamheden voor de Jeugd Commissie. Namens het bestuur spreekt Dick van der Klaauw zijn waardering uit voor deze geweldige prestatie en als blijk van dank overhandigt hij Jan Benoni (- Cees Jochems en Jan Koomen zijn niet bij de vergadering aanwezig -) een cadeau en een bos bloemen. d) Verbeteren kwaliteit douches. Het bestuur heeft de Stichting Goed Genoeg verzocht de kwaliteit van de douches in de kleedkamergang te verbeteren. Op korte termijn zal een nieuwe boiler van 750 liter worden geplaatst. Verder worden de douchekoppen vervangen door zelfreinigende, kalkongevoelige en vandaal-bestendige koppen, terwijl de drukknoppen worden vervangen door zelfsluitende wandkranen. e) Contract Adidas. Vergeleken met het vorige contract is het nieuwe contract door Adidas gehalveerd. Het bestuur heeft het nieuwe contract nog niet getekend en is nog in onderhandeling met Adidas. Als er voor AFC geen bevredigende aanpassing van het contract komt, overweegt het bestuur om een contract van 1 jaar aan te gaan in plaats van een contract van 3 jaren. f) Zuidas. Hoewel de voorbereidingen nog steeds in volle gang zijn, is het momenteel wat rustig aan het Zuidas front. Het is nog niet definitief bekend of er wordt gekozen voor het dijkmodel of het dokmodel, maar zeker is in ieder geval dat het nieuwe sportpark het speerpunt in de plannen is en blijft. 4-

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 28