Echter met name door het grote aantal jeugdwedstrijden wilde het nog wel eens voorkomen dat de kleedkamers niet op tijd leeg waren en dit ondanks het feit dat ook de aanvangstijden van alle middagwedstrijden reeds naar 14.45 uur waren verplaatst in plaats van de reguliere tijd van 14.30 uur. Aan het begin van het seizoen is ook een begin gemaakt met de training voor de overige zaterdagsenioren 4 t/m V1, onder good-old trainer Dick Bakker. Was het voorgaande jaren gebruikelijk slechts een balletje te trappen, nu, door met name de mannen van zaterdag 4 en 6 is vaak gebruik gemaakt van de expertise van Dick. Hoe is het de elftallen vergaan? Zaterdag 1 van trainer/coach/speler Peter van der Waart gingen na hun promotie van vorig seizoen van start in de 2e klasse! Gerenommeerde, echte zaterdagclubs waren hun deel en zelfs een heuse bus stond hun voor de uitwedstrijden ter beschikking. Ondanks de toch weer ontstane personele problemen, mede door de vele blessures, wisten de mannen van Peter zich keurig te handhaven in de 2e klasse. Voor het komend seizoen staan er weer een paar (interne) versterkingen voor de deur. Ook komend seizoen zal Zaterdag 2 weer zijn te bewonderen in de reserve 2e klasse al wordt het ieder jaar een stukje moeilijker. Echter met het voetbalgogme van Sebo Woldringh c.s. zijn zij er toch weer in geslaagd tegenstand te bieden aan de vaak hele "jonge gassies"" met vaak nog zonder baardgroei maar met een aardig loopvermogen. De opkomst bij het meetrainen bij Peter van der Waart viel het afgelopen seizoen een beetje tegen. Dat moet beter kunnen, maar misschien worden er wel teveel kindjes geboren en moeten de pappies thuisblijven De sterren van Zaterdag 3 zijn in de reserve 3e klasse uiteindelijk tweede geëindigd en konden de titelaspiraties uiteindelijk toch niet helemaal waarmaken. Echter de algemene indruk is dat zij daar wel vrede mee konden hebben. De elftallen zaterdag 4 tot en met zaterdag 7 kwamen allemaal uit in de reserve 4e klasse. Zaterdag 4 met captain Hans Dekkers kende een vliegende start met zowaar een Herbstmeistertitel. Helaas konden zij de goede resultaten na de winterstop niet vasthouden maar in tegenstelling tot andere jaren zijn zij, mede wellicht door de trainingen van Dick Bakker, nog nooit zo hoog geëindigd. De lat wordt voor komend seizoen weer hoger gelegd, zo hebben wij vernomen. Tja, Zaterdag 5 of te wel zami cinque kende een moeilijk seizoen en in de allereerste plaats natuurlijk door het verlies van hun goalie, Michael Gosler. Ook de voetbalprestaties zijn wel eens anders geweest en uiteindelijk met drie andere ploegen zijn zij onderaan geëindigd. Captain Dickie Huisman zal komend seizoen de organisatie overdragen aan Lou Hekster en Alphons Peeters. Ook Zaterdag 6 heeft in navolging van het vierde een goed seizoen gedraaid. Eric Euwes en zijn mannen zijn uiteindelijk als vierde geëindigd. Zaterdag 7 met captain Camiel Huisman waren dit seizoen bij de "polderboys" ingedeeld. Met de leasebakkies is heel Noord-Holand doorgesjeesd en zij zijn uiteindelijk keurig in de middenmoot geëindigd. Op hun verzoek willen zij komend seizoen weer graag tegen de minder bekende clubs spelen. Robbie Lobatto van Zaterdag 8 hebben een leuk seizoen verspeeld met zo af en toe de nodige versterkingen waardoor nog aardig wat punten zijn gepakt en een stek in de middenmoot hun deel was. Tenslotte de Veteranen 1 hebben ondanks hun laatste plaats (tradities moet je in ere houden), nog nooit zo'n goed seizoen gehad. Met zes overwinningen en drie gelijke spelen is duidelijke de stijgende lijn te pakken. En door dit succes is bij menig duppie de hamburgervoorraad geplunderd

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 14