Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 2000 - 2001 en geeft vervolgens een uitgebreide toelichting op het door hem opgestelde verslag. Rob Duis merkt op dat er geld van The Reds is besteed aan de nieuwe geluidsinstallatie en het nieuwe carillon. Hij vraagt zich af of dat in overeenstemming is met de doelstelling van The Reds. Kees Gehring antwoordt dat deze éénmalige extra uitgave is gedaan in goed overleg tussen het AFC-bestuur en het bestuur van The Reds. Meindert Huisman maakt zich zorgen over het bewaken van de budgetten door de penningmeester en verzoekt dan ook veel extra aandacht te schenken aan de budgetoverschrijdingen. Dick van der Klaauw zegt dit toe. Maarten van Driest is van mening dat het bedrag aan niet geïnde contributies 20.000,-) erg hoog is. Edwin Geluk legt uit dat alle leden met een contributie achterstand aan het einde van een seizoen worden afgevoerd als lid. Voor deze (ex-)leden wordt vervolgens een incassobureau ingeschakeld. Om te voorkomen dat leden, die hun contributie (nog niet hebben betaald, toch wedstrijden spelen in de lagere elftallen, is de medewerking van alle elftalcommissies erg belangrijk. 8. Verslag Kascommissie. De secretaris leest de brief van de kascommissie voor, waarin zij voorstelt de beide penningmeesters décharge te verlenen. De vergadering gaat akkoord met dit voorstel. 9. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestaat uit de volgende leden: voorzitter: Dick van der Klaauw secretaris: Kees Gehring penningmeester: Bob Neseker vice-voorzitter: Machiel van der Woude 2e secretaris: Ger van Caspel 2e penningmeester: Edwin Geluk commissaris jeugdzaken: Ad Westerhof

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 18