Notulen Algemene Ledenvergadering Notulen van de Algemene Ledenvergadering van de Amsterdamsche Football Club gehouden op donderdag 28 juni 2001 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig 83 werkende leden. 1. Opening door de voorzitter. Om 20:00 uur opent voorzitter Dick van de Klaauw de Algemene Ledenvergadering. Nadat hij heeft geconstateerd dat er niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar de tweede Algemene Ledenvergadering op dezelfde datum om 20:30 uur. Om 20:30 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering met een woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord van welkom aan de aanwezige ereleden, leden van verdienste, AFC-ridders, commissieleden en de voorzitters van ACC en ATC. Namens het bestuur biedt de voorzitter excuses aan voor het te laat toezenden van de Schakel met de daarin opgenomen agenda voor de Algemene Ledenvergadering. Kort voor het begin van deze vergadering heeft het bet bestuur van ons lid Hein Bijl een fax ontvangen. In deze fax wijst Hein Bijl volkomen terecht het bestuur op het feit dat ingevolge artikel 17 lid 3 van de statuten van onze vereniging de agenda voor de ALV minstens 14 dagen voor de vergadering aan de leden moet worden toegestuurd. Hij houdt zich derhalve het recht voor een beroep te doen op de vernietigbaarheid van een tijdens die vergadering genomen besluit. Hein Bijl is door verblijf in het buitenland op dit moment niet bereikbaar, maar zodra hij terug is, zal de secretaris contact met hem opnemen. De voorzitter vraagt de aanwezige leden toestemming om de ledenvergadering door te laten gaan. Met algemene stemmen wordt dit verzoek door de vergadering gehonoreerd. Dick van der Klaauw herinnert de aanwezigen aan zijn woorden tijdens de ALV een jaar geleden. Hij voorspelde toen dat het eerste elftal een goede kans maakt om te promoveren. Een jaar later kan worden vastgesteld dat het is gelukt. AFC is terug in de hoofdklasse, de plaats waar zij thuis hoort, een plaats die zij nooit meer mag verlaten. Want AFC is dat aan haar stand verplicht. De promotie is, volgens de voorzitter, het succes van het collectief. De juiste spelers,

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 13