Na de pauze legt Bob Neseker een verklaring af waarin hij aangeeft dat de penningmeesters en de kascommissie het met elkaar eens zijn geworden. Hans Mulder meldt de vergadering dat de kascommissie haar werkzaamheden zo snel mogelijk zal afronden en dat zij haar bevindingen in de 1e Schakel van het nieuwe seizoen zal publiceren. Vervolgens adviseert hij de ledenvergadering om het bestuur voorlopig te dechargeren voor het gevoerde financiële beleid. 9. Verkiezing van het bestuur. Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en er zijn geen tegenkandidaten binnengekomen, zodat het bestuur voor het seizoen 2000 - 2001 als volgt is samengesteld: voorzitter: Dick van der Klaauw secretaris: Kees Gehring penningmeester: Bob Neseker vice-voorzitter: Machiel van der Woude 2e secretaris: Ger van Caspel 2e penningmeester: Edwin Geluk commissaris jeugdzaken: Ad Westerhof commissaris: Johan de Bie commissaris: Amel Vroege De voorzitter deelt mede dat het bestuur voornemens is om in de loop van het seizoen het bestuur met één of twee personen uit te breiden. Uiteraard zal dit pas gebeuren nadat de leden hierover via de Schakel zijn geïnformeerd. De voorzitter dankt vervolgens zijn collega-bestuursleden voor de door hen geleverde arbeid en feliciteert zijn collegae met hun herbenoeming. 10. Wijziging Huishoudelijk Reglement. Deze wijziging is gepubliceerd in Schakel 18 d.d. 14 juni 2000. Han Trimbach wil de tekst '31 december' wijzigen in '31 december van het lopende seizoen'. Het bestuur is akkoord. Fred ten Nijenhuis vraagt waarom er voor de inning van de contributies nog geen gebruik wordt gemaakt van een incassoprocedure en stelt voor desnoods de incassoprocedure alleen te gebruiken voor nieuwe leden. Edwin Geluk antwoordt datje nieuwe leden niet kunt dwingen een machtiging te tekenen.

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 20