trends, die ook van belang zijn bij de vorming van de Zuidas. Een sportpark dat ook door omwonenden en werknemers van de bedrijven in de Zuidas kan worden gebruikt. Naast voetbal en tennis is er ruimte voor een trimbaan, een sporthal, een kinderverblijf, een gezondheidscentrum, horecafaciliteiten en een parkeergarage. Deze garage is er overigens ook voor de omwonenden en de omliggende bedrijven. Het sportpark maakt op deze wijze intensief gebruik van de duurste grond van Nederland. Een bijzonder woord van dank richt de voorzitter aan AFC-er Ron Voskamp, die vanuit zijn professie ervoor heeft gezorgd dat de eindrapportage van hoge kwaliteit is. Tevens dank aan Jan van Dijk, die in het begin veel heeft bijgedragen om te komen waar wij nu staan. Nadat Ron Voskamp op verzoek van de voorzitter aan de hand van enkele platen een toelichting heeft gegeven op de plannen voor ons nieuwe sportpark, geeft Dick van der Klaauw aan welke acties op korte termijn op stapel staan. Op 25 juni a.s. presenteren Dick van der Klaauw en Bob Neseker de eindrapportage aan een aantal raadsleden van de gemeente Amsterdam. Op 30 juni a.s. vindt de eerste bespreking plaats met de vertegenwoordigers van het Gemeentelijk Grondbedrijf over de financiële aspecten van de plannen. Op 28 september a.s. worden de plannen voorgelegd aan de leden van AFC, vergezeld van een deskundige toelichting door Ron Voskamp en de coördinator van de Zuidas, de heer Jan Stoutenbeek. 6. Jaarverslag secretaris seizoen 1999 - 2000. Dit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 18 d.d. 14 juni 2000 gepubliceerd. Kees Gehring meldt dat aan dit jaarverslag nog moet worden toegevoegd dat tijdens de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg Hans Rooze is benoemd tot ridder van AFC. Dick van der Klaauw stelt vast dat er naar aanleiding van dit verslag geen opmerkingen zijn uit de vergadering en dankt secretaris Kees Gehring voor dit voortreffelijke jaarverslag. Max de Bruin laat weten dat hij het jaarverslag met buitengewone interesse heeft gelezen en spreekt dan ook zijn bijzondere waardering uit voor de auteur van dit verslag. 7. Jaarverslag penningmeester boekjaar 1999 - 2000.

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 18