b) berichten van verhindering van de volgende leden: Otto van Rijn, Gerard Trebert, Fred van Soomeren, Henk van der Jagt, Bep Bonnet, Arthur Reddering, Marcel Koster, Lex Rimini, Cor Kerker, Henk van Teunenbroek, Pim Adriaansz, Hans de Bie, Jack van Gelder, Ron Limburg. 4. Notulen van de Algemene Ledenvergadering van 24 juni 1999. Deze notulen zijn gepubliceerd in Schakel nr. 1 van seizoen 1999-2000 op 18 augustus 2000. Er worden door de aanwezigen geen opmerkingen gemaakt, zodat deze notulen onder dankzegging aan het adres van samensteller Johan de Bie worden goedgekeurd. 5. Bestuursmededelingen. De voorzitter verstrekt namens het bestuur informatie over de volgende onderwerpen: a) Op 18 januari 2000 werd tijdens het jaardiner Machiel van der Woude benoemd tot lid van verdienste van AFC. Conform de statuten verzoekt de voorzitter aan de algemene ledenvergadering deze benoeming te bekrachtigen. Met applaus laat de vergadering blijken met deze benoeming akkoord te gaan. b) De A-selectie is compleet. De eerste training van het nieuwe seizoen begint op 27 juli a.s. en in het weekend van 12 en 13 augustus vertrekt de A-selectie voor een trainingsstage naar Maastricht. c) Op 15 juni j.l. heeft Dick van der Klaauw het genoegen gehad om namens het bestuur van AFC, c.q. de Stichting Goed Genoeg, de eindrapportage van het plan voor een multifunctioneel sportpark te overhandigen aan de directeur-generaal van het ministerie van VROM, de heer Vriesman, en de voorzitter van het bestuurlijk overleg Zuidas, tevens wethouder van Ruimtelijke Ordening van Amsterdam, de heer Duco Stadig. Vijf jaar geleden heeft AFC het initiatief genomen om mee te denken over de ontwikkeling van de Zuidas. Alleen op die manier zouden wij ons doel kunnen bereiken t.w. een vaste plaats voor AFC in deze toplocatie voor wonen en werken. Al meer dan 80 jaren is AFC geworteld in dit deel van Amsterdam. En juist omdat wij ook een fantastische jeugdafdeling hebben, zou een verplaatsing van AFC naar de rand van de stad een enorme tegenslag zijn geweest. En ons doel komt dichterbij. In samenwerking met de gemeente is een sportpark ontwikkeld dat een toegevoegde waarde heeft voor de Zuidas. Een sportpark dat inspeelt op maatschappelijke

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 17