Sebo Woldringh vraagt of de aanbieding van Duosport gecontinueerd gaat worden, waar op Jack van Gelder bevestigend antwoordt. Sebo Woldringh vindt het niet correct dat de leden van de vereniging geconfronteerd werden met een reclameactie van het blad Sportweek. Bob Neseker antwoordt dat Sebo gelijk heeft. Wel werd een bedrag van 1300,-ontvangen. Fred ten Nijenhuis informeert naar de nieuwe AFC-vriendelijke bedrijven en krijgt als antwoord, dat deze op dit moment nog niet bekend zijn. Tevens informeert hij naar de procedure bij het te laat betalen van de con tributies en de opgelegde boetes door de KNVB. Edwin Geluk geeft een duidelijke uiteenzetting, waarop Hans de Wijs de sug gestie doet de boetes bij niet betalen te ver hogen. Meindert Huisman wijst op het innen van de boetes via een machtiging en geeft het bestuur tevens het advies van het Lieverdjes Fonds een stichting te maken. Voorts uit hij «riek op de situatie in het clubhuis met Tekking tot het bezoeken van de toiletten 'irende de trainingsuren op de woens- u. „middag. Dick van der Klaauw antwoordt dat dit de aandacht heeft van het bestuur met de aantekening dat de toiletten op de woens dagmiddag veel gebruikt worden voor het omkleden van de jeugdleden door de moe ders. Op een vraag van Meindert Huisman inzake het aftreden van John Parsser antwoordt Ad Westerhof, dat John optimaal betrokken was bij het opstellen van het jeugdplan doch dat hij bij het uitwerken daarvan een andere mening heeft. Ook vraagt Meindert Huisman of na de ABN-AMRO voetbaldag op ons sportpark een dankbrief is geschreven naar de bank. Dick van der Klaauw zegt dat dit nagekeken zal worden. Chris Schröder vraagt of het juist is, dat alleen genodigden bij de wedstrijd AFC- Barcelona toegang zullen hebben in het •bhuis, waarop Dick van der Klaauw dedeelt, dat het juist is. Fred ten Nijen- vraagt of de wedstrijd tegen Barcelona op de TV wordt uitgezonden, waarop Jack van Gelder meedeelt, dat de Catalaanse TV de wedstrijd uitzendt. Frans Jüch vraagt of de ontvangen subsidie voor een liftinstallatie niet benut kan worden voor het 4e veld, waarop Dick van der Klaauw mededeelt dat deze subsidie alleen maar benut kan worden voor een lift. Daarnaast deelt spreker mede, dat er ge sprekken met de Deelraad worden gehouden met betrekking tot de gesteldheid van de velden op ons sportpark. Meindert Huisman vraagt zich af of de AFC na afloop van de wedstrijd tegen Barcelona niet met een tekort van 40.000,- blijft zitten en waarom de wedstrijd niet is opgenomen in de begroting voor 1999-2000. Als laatste vraag stelt Meindert Huisman of het contract met Adi- das tussentijds geëvalueerd gaat worden. Dick van der Klaauw antwoordt, dat de contacten met Adidas zeer goed zijn en dat het bestuur met betrekking tot de wedstrijd tegen Barcelona rekent op een goed finan cieel resultaat. het woord. Spreker wil namens de vergade ring de dank uitspreken aan alle bestuursle den en andere functionarissen voor het vele werk, dat ook weer in het seizoen 1998-1999 is verricht. Voorzitter Dick van der Klaauw wil hij speciaal dankzeggen voor het leiden van de club en het leiden van de vergadering. AFC zal naar de mening van Otto van Rijn die grote en belangrijke amateurclub blijven die het is. Spreker ziet dan ook de toekomst van de AFC met vertrouwen tegemoet. 25. Sluiting door de voorzitter. Om 23.30 uur sluit voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering met een woord van dank aan de aanwezigen voor hun positieve medewerking en de prettige wijze van con verseren. Hij wenst een ieder een prettige vakantie en hoopt allen weer in goede ge zondheid bij de aanvang van het seizoen 1999-2000 te mogen ontmoeten. Amstelveen, 10 augustus 1999 Johan de Bie waarnemend secretaris

Jaarverslagen | 1999 | | pagina 6