I De commissie bestaat voor het seizoen 1997-1998 uit: Fred Laarhoven (voorzitter), Henk van der Jagt (sekretaris) en Chris Dekker (lid). 12) Elftalcommissie B Wim van de Bold en Karel Kuyvenhoven zijn niet herkiesbaar en worden door de voorzitter bedankt voor het voor AFC geleverde werk. De kandidaat-leden voor deze commissie zijn binnen de AFC nog tamelijk onbekend en de voorzitter verzoekt derhalve de betrokkenen zich even voor te stellen, waarna de vergadering door middel van applaus hun kandidaatstelling accepteert. De commissie bestaat thans uit: Frans Juch (voorzitter), Eric Hoegee, Jos Willems, Jan Pieter Ellerbroek, Maarten van Driest en Marcel Koster (a/h). 13) Elftalcommissie C Allen stellen zich herkiesbaar dus de commissie zal het komend seizoen opnieuw bestaan uit Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Jan Woldringh (sekretaris), Michael Gosler en Marcel Koster (a/h). 14) Jeugdcommissie De voorzitter stelt dat (zoals reeds zo vaak gememoreerd) deze commissie altijd wordt betiteld als de belangrijkste commissie van AFC. Hij dankt de scheidende leden Theo Boonstra en Jan Polane voor het voor AFC geleverde werk en wenst de aanblijvende leden Jacques Parson (voorzitter), Jan Benoni, Derrick Grot, Stanley van Loggem, Gerard de Winther, Jan Koomen en John Parsser veel succes bij het uitoefenen van hun functie. 15) Veteranencommissie Jaap Pluim en Ernst Huisman zijn niet herkiesbaar en worden door de voorzitter bedankt voor hun werk voor deze commissie, die reeds sinds de dertiger jaren voor AFC actief is. Speciaal Jaap Pluim wordt in het zonnetje gezet, aangezien hij circa 15 jaar leiding heeft gegeven aan de AFC-veteranen. De voorzitter roemt in dit verband de organisatie van de meerdaagse veteranentoernooien bij het 90-jarig en 100-jarig bestaan. Het diner in het Rijksmuseum bij de Nachtwacht zal hij nooit vergeten. Tenslotte memoreert de voorzitter ook nog de zeer prettige samenwerking met Jaap Pluim in zijn functie als voorzitter van de Stadsdeelraad Buitenveldert. De commissie zal voor het komend seizoen bestaan uit Paul Koster, Bas Rachman, Jan-Hein Lans en Ernst Seunke Jr (voorzitter). 16) Strafcommissie Allen zijn herkiesbaar en derhalve bestaat de commissie het komend seizoen uit mr.Ernst Seunke jr. (voorzitter), mr.Ron Limburg, Hans de Wijs en mr.Rokus Hoogendoorn jr. 17) Commissie van beroep Ook deze AFC'ers zijn allen herkiesbaar en derhalve hebben volgend seizoen Fred Laarhoven, Frans Juch, Roy van Dijk en John Parsser zitting in deze commissie. 18) Kascommissie Hans Elias moet statutair aftreden. Hans Mulder wordt als zijn vervanger naast Hans de Wijs sr. en Wim Endel benoemd. Hans de Wijs stelt voor als plaatsvervangend lid te benoemen Fred Rogge. Wanneer Fred Rogge zijn donateurschap omzet in een lidmaatschap gaat de vergadering hiermede accoord. Hans de Wijs zal dit met Fred Rogge opnemen en het bestuur hierover informeren. Voorzitter Van der Klaauw bedankt de leden van de kascommissie voor hun controlerende werk.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 16