t t De nieuwe sportkledingleverancier is ADIDAS en de overeenkomst behelst voor de komende 5 seizoen de volgende onderdelen: a) Adidas levert voor AFC 1 en 2, alsmede junioren A-l en B-l gratis vedstrijdkleding (uit en thuis) inclusief trainingspakken en bevestigt dat dit tenue voor minimaal 2 jaar hetzelfde zal blijven. b) Adidas levert voor dezelfde elftallen gratis een trainings- outfit, voetbalschoenen en tassen. c) Adidas treedt toe tot de groep van AFC-vriendelijke bedrijven. d) AFC zal de mogelijkheid krijgen een team van 6/7 C-junioren af te vaardigen naar de wereldkampioenschappen 4x4 in Frankrijk juni 1998. e) Adidas zal een aantal keren per jaar een prominente speler beschikbaar stellen voor promotionele activiteiten en tenslotte f) Adidas zal de "player of the year" per team een paar voetbalschoenen cadeau doen. De vergadering reageert op deze informatie door middel van een spontaan applaus Vervolgens beëindigt de voorzitter de bestuursmededelingen met de opmerking dat hij verheugd is dat Robert Gehring, die vanaf zijn zesde tot en met zijn veertiende jaar uitkwam voor de jeugd van AFC een contract heeft getekend bij een Spaanse profclub, Rayo Vallecano in Madrid. "Een uniek feit in de geschiedenis van onze club, wellicht een inspiratiebron voor de huidige jeugd van AFC", zo meldt de voorzitter. Hij wenst Robert veel succes en gaat over naar punt 5 van de agenda. 5) Jaarverslag sekretaris De secretaris deelt mede dat gebleken is dat er èèn fout en twee ommissies in het jaarverslag voorkomen. Bij het damesjaardiner werd gemeld dat dit voor de 25ste keer werd gehouden doch dit is onjuist; het zilveren jubileum zal op 18 januari 1998 plaatsvinden. Voorts is bij het onderdeel van de commissie P en PC vergeten de heren Ger Smit en Ben Slaap jr te danken voor de programmaverkoop bij de thuiswedstrijden van AFC en was de naam van de firma Troostwijk weggevallen bij de opgave van de AFC-vriendelijke bedrijven voor het seizoen 1996-1997. Waarvan acte. Er zijn vanuit de vergadering geen vragen of opmerkingen over het jaarverslag en de voorzitter dankt de samensteller voor het geleverde werk. 6) Jaarverslag penningmeester De 1ste penningmeester verstrekt de vergadering het financieel verslag over het verenigingsjaar 1996-1997 en geeft daarbij een uitgebreide toelichting. Aangezien er niet èèn vraag is uit de vergadering constateert de voorzitter dat men kennelijk zeer tevreden is over de wijze van rapportage alsmede over het gevoerde beleid en daarmede complimenteert hij beide penningmeesters. Slecht Hans Elias merkt op, nadat hij van de kosten voor het maken van de programmaboekjes bij de thuiswedstrijden van AFC heeft kennisgenomen, dat er naar zijn mening te veel fouten in deze boekjes voorkomen. Bestuurslid Pers en Publiciteit Machiel van der Woude belooft beterschap. 7) Verslag kascommissie De secretaris leest de brief van de kascommissie voor, waarin deze voorstelt de beide penningmeesters décharge te verlenen met welk voorstel de vergadering accoord gaat.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 14