I Cottaft lc">? Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club gehouden op donderdag 26 juni 1997 in het clubhuis van het Sportpark Goed Genoeg aan de De Boelelaan in Amsterdam (Buitenveldert) 1) Opening door de voorzitter Exact 50 AFC'ers zijn aanwezig als voorzitter Dick van der Klaauw de Algemene Ledenvergadering van het seizoen 1996-1997 om 20.30 uur opent, waarbij hij Ere-voorzitter Henk Kappelhoff en de aanwezige Ere-leden speciaal verwelkomt. "Het was met name voor de positie van het eerste elftal een zeer spannend seizoen, niet bevorderlijk voor onze gezondheid" zo vat de voorzitter de strijd tegen degradatie kernachtig samen. Hij spreekt woorden van waardering uit voor de inzet van alle betrokkenen, waardoor èèn en ander op 2de Pinksterdag toch een "happy end" kreeg, gevolgd door een "happy hour", doch speciaal noemt hij de naam van Pim van de Meent, die mede door zijn bijdrage AFC voor de derde keer in 10 jaar voor degradatie wist te behoeden. Voorts staat de voorzitter stil bij het kampioenschap van het derde elftal en de degradatie van de A-l junioren. Hij spreekt de gevoelens van teleurstelling van vele oude AFC'ers uit over het opheffen van de 63- jarige dochter ABC en wenst ACC veel succes bij de herbouw van hun onlangs afgebrande clubhuis. "AFC is de overschrijvingsperiode goed doorgekomen" zo vervolgt hij en constateert dat er meer nieuwe aanmeldingen zijn dan bedankjes en dat de wachtlijst voor jong-junioren gehandhaafd zal moeten blijven, iets waar het AFC-bestuur overigens niet blij mee is. Vervolgens deelt hij mede dat AFC er tijdens het seizoen 19%-1997 bij de KNVB op aangedrongen heeft de uiterste overschrijvingsdatum van betaald voetbal en amateurvoetbal gelijk te stellen op 30 juni, doch helaas heeft de Algemene Vergadering Amateurvoetbal in Zeist op 24 juni j.1. dat voorstel afgewezen. Wel is er ander goed nieuws uit dezelfde vergadering te melden. Vanaf het seizoen 1997-1998 zal de derde degradant van onderen niet rechtstreeks degraderen, doch nacompetitie spelen met de twee periode kampioenen uit de Eerste Klasse. Tenslotte memoreert de voorzitter dat circa 90 wanbetalers van de circa 1500 leden en donateurs die hun contributies over het seizoen 1996-1997 nog niet hadden voldaan vanaf heden harder zullen worden "aangepakt" dan voorheen. Zij allen hebben, na 4 keer in de Schakel vermeld te zijn, thans een brief gekregen van de 2de penningmeester, waarin zij alsnog in de gelegenheid worden gesteld hun schuld te voldoen. Wanneer op Si^juli hun betaling niet ontvangen is zal onze vordering op hen uit handen worden gegeven aan een incassobureau, zullen zij van onze ledenlijst worden geschrapt en bij de KNVB worden overgedragen voor royement. Voor de voorzitter overgaat tot punt 2 van de agenda staat hij stil bij de gedurende het seizoen 1996-1997 overleden AFC'ers en "aangetrouwden" en verzoekt de vergadering ter hunner nagedachtenis een ogenblik stilte in acht te nemen. 2) Ingekomen stukken De secretaris deelt mede dat de brief van de kascommissie behandeld zal worden bij punt 7 van de agenda en dat er berichten van verhindering zijn binnengekomen (op volgorde van datering) van de volgende leden: Hans Geusebroek, Dè Stoop, Gerard Trebert, Hans de Bie, Roy van Dijk, Jean Bollen, Peter van den Dungen, Henk van Teunenbroek, Meindert Huisman, Jack van Gelder, Hans Woudstra, Hans Brouwer en Tim Timmerman. 3) Notulen ALV d.d. 27 juni 1996 Deze notulen van de Algemene Ledenvergadering van 27 juni 1996 zijn gepubliceerd in Schakel nummer 1 van het seizoen 1996-1997 van 1 september 1996 en daar er geen bemerkingen zijn kunnen zij worden goedgekeurd.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 12