op adequate wijze werd ontvangen door Pim Adriaansz en Gerard Trebert Onder verantwoordelijkheid van de P&PC verscheen aan het begin van het seizoen weer de traditionele Persmap die in een oplage van 500 stuks verspreid werd onder de vele relaties die AFC rijk is. De persmap werd ook dit jaar weer geproduceerd door Machiel van der Woude, die samen met Lex Rimini tevens tekende voor de fraaie Info-folder, die in april 1997 verscheen. Mede door de wedstrijden tegen Excelsior, Go Ahead Eagles en AZ in de Amstel Cup, de trainerswissel tussen Henny Kottmann en Pim van de Meent en het super spannende competitieslot had AFC over aandacht op de radio, televisie en in de kranten niet te klagen. Er zullen weinig amateurclubs zijn die zo vaak en zo langdurig in beeld waren als AFC. Zo kreeg de trainingsstage op Gran Canaria begin 1997 zeer veel aandacht Met de journalisten van de verschillende media werd door de P&PC intensief contact onderhouden en op dit moment is in onderzoek op welke manier nog meer publiciteit kan worden verkregen. Onderdeel van dit onderzoek is ook de verspreiding van affiches en ander informatiemateriaal. De geweldige inzet van de heer Houtman f klopte aaam?)., die iedere 2 weken zorg draagt voor de distributie van de affiches, verdient veel waardering én in andere vorm navolging. Uitge breide aandacht voor AFC was er ook via de wekelijkse wedstrijdver- slagen in de Buitenveldertse - en soms ook in de Amstelveense Courant van de hand van Machiel van der Woude. Hopelijk leidt een en ander tot een grotere publieke belangstelling bij de wedstrijden van het eerste. Er is op dit punt nog veel te winnen! De laatste spannende wedstrijden waren er gelukkig heel veel AFC'ers die gehoor hadden gegeven aan de speciale oproep om ons vlag- geschip te ondersteunen. De P&PC besteedde hierbij in samenwerking met de jeugdcommissie veel aandacht aan de betrokkenheid van de jonge AFC'ers bij het eerste. Mede door een voetbalkermis en andere attrac ties woonden honderden junioren en pupillen de laatste thuiswedstrij den van ons eerste bij. Het ligt in de bedoeling om in het volgend seizoen de band tussen het eerste en de jeugd verder aan te halen. Dit jaar vond onder verantwoordelijkheid van de P&PC 3 keer het captainsoverleg plaats. In dit overleg, dat vorig seizoen het levens licht zag, werden de meest uiteenlopende onderwerpen besproken en kwamen nieuwe initiatieven tot stand. Een initiatief betrof een groot zaalvoetbaltoernooi voor alle senioren, m.u.v. spelers van de aller hoogste teams, dat tijdens de winterstop plaatsvond in de Emergo-hal in Amstelveen. Verder werd in het captainsoverleg de idee van de B/C- cup geboren, een toernooi aan het eind van het seizoen voor de recreatieve zaterdag- en zondagelftallen. Dit evenement vond 7 mei j.1. plaats. Bij het toernooi in de zaal én de BC-cuptoernooi droeg de P&PC zorg voor de organisatie. Het ligt in de bedoeling dat de P&PC zich in het komende seizoen nog intensiever gaat bezighouden met het organiseren van toernooien en andere evenementen. Dit in nauwe samenwerking met de meest betrokken andere commissies. Omdat dit veel extra werk met zich mee zal brengen, zal de commissie, zo is het voorstel worden uitgebreid met een lid,

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 10