10) Realisatie kunstqrasveld Voorzitter Van der Klaauw geeft uitleg over de gedachten van het bestuur om over te gaan tot de aanleg van een kunstgrasveld en doet verslag over de gang van zaken met betrekking tot een ander gedurende de laatste maanden en de gesprekken die zijn gevoerd met de mogelijke leveranciers alsmede met de vertegenwoordigers van Stadsdeelraad Buitenveldert. Vervolgens deelt Van der Klaauw de vergadering mede dat het bestuur zeer recent heeft begrepen dat er belangrijke ontwikkelingen blijken te zijn met betrekking tot de toekomst van sportpark Goed Genoeg, waardoor het AFC-bestuur tot de afweging is gekomen een eventuele beslissing om over te gaan tot aanleg van het beoogde KGV uit te stellen tot augustus 1996. Eén en ander vanzelfsprekend in samenhang met de voorstellen van het AFC-bestuur onder punt 11 en 12 van de Agenda/ te weten contributies en begroting seizoen 1996-1997. Derhalve stelt de voorzitter voor de vergadering te schorsen en tijdens deze pauze de aanwezigen de gelegenheid te geven de begrotingsvoorstellen, die door de penningmeester zullen worden uitgereikt, te bestuderen waarmede de vergadering akkoord gaat. 11) Contributies 1996-1997 Na een pauze van circa 20 minuten heropent de voorzitter de vergadering en leest het bestuursvoorstel voor. Wim Endel is van mening dat donateurs geen S.O.F. Hf110,- zouden moeten betalen. De vergadering deelt deze mening niet. Nog enkele vragen worden door enige aanwezigen gesteld die naar tevredenheid van de betrokkenen door de penningmeester worden beantwoord, waarna het contributievoorstel van het bestuur door de vergadering wordt geaccepteerd. De contributies voor het seizoen 1996-1997 bedragen: Senioren Senioren van 18-23 jaar Senioren 65 jaar en ouder Jeugdleden Donateurs 12) Begroting 1996-1997 Penningmeester Bob Neseker verstrekt een toelichting bij de opgestelde begroting. Vervolgens verzoekt de voorzitter de vergadering om een mandaat voor de eventuele beslissing om te komen tot de aanleg van een kunstgrasveld van circa Hfl500.000,-, met de garantie van de Stadsdeelraad Buitenveldert van circa Hfl. 200.000,- (10 jaar Hfl. 20.000.-), in het geval het AFC-bestuur daartoe in augustus 1996 zou besluiten. Op dit voorstel volgt een uitgebreide discussie tussen de vergadering en het bestuur. Uiteindelijk blijken Rein Akkerman Sr., Max de Bruin, Rob Duis en Theo van Emden tegen dit mandaatvoorstel en verzoeken het bestuur in augustus een nieuwe vergadering uit te schrijven met als enige agendapunt realisatie kunstgrasveld. De overige aanwezigen steunen echter het bestuursvoorstel, waarna als gevolg hiervan het verzochte mandaat door de vergadering wordt verstrekt. Vervolgens worden er nog enige vragen door de vergadering gesteld met betrekking tot de begrotingsvoorstellen die allen door de penningmeester naar tevredenheid worden beantwoord, waarna de voorzitter kan vaststellen dat de begroting 1996-1997 door de Algemene Vergadering is geaccepteerd. Hfl. 435,- Hfl335,- Hfl305,- Hfl. 305,- Hfl. 170,- verstrekt een toelichting

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 21