f BRIDGE-AVONDEN Reeds een aantal jaren komen een aantal A.F.C.'ers op dinsdagavond bij elkaar in de Sociëteit om met elkaar te bridgen. Hoewel deze aktiviteit niets te maken heeft met de voetbalsport, dient mijn inziens hiervan wel melding te worden gemaakt in het jaar verslag. In april j.1. werd het seizoen afgesloten met een bridge-weekend in Limburg. A.F.C.-Vriendelijke Bedrijven Dit jaarverslag kan niet worden beëindigd zonder melding te maken, dat een aantal A.F.C.-Vriendelijke Bedrijven, t.w.Northern Telecom Data Systems, Interleasing Neder land B.V., Olivetti Nederland B.V., Hiensch Engineering B.V., Wisa B.V., Ford VAB, Patron-van der Veer B.V., Cruyff Sports, Agrihama en Polak Roodhart Uylings, ons jaar lijks een bepaald bedrag ter beschikking stellen, welke gelden door de A.F.C, kunnen worden benut voor zaken, die uit de normale inkomsten niet kunnen worden bekostigd. Het is zeer belangrijk voor de A.F.C., dat wij in de toekomst kunnen blijven rekenen op de steun van deze bedrijven. RESUMfi Hierbij ben ik aan het einde gekomen van het jaarverslag en, zoals reeds vorenstaand gememoreerd, heb ik getracht het jaarverslag aanzienlijk te verkorten. Ik dank u mede namens mijn medebestuursleden voor uw steun als leden en dat u onze in de gelegenheid stelde om onze vereniging ook in het afgelopen verenigingsjaar weer te leiden. Dank 'ook aan alle ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig hebben bijgestaan. Onze A.F.C, is een aparte club, neemt een bijzondere plaats in het amateurvoetbal. Alleen met zijn allen kunnen wij zorgen dat deze plaats behouden blijft. Tenslotte wens ik u allen een prettige vakantie en hoop, dat allen gezond en gesterkt het komend seizoen weer met frisse moed aan de slag gaan om ook van ons 95e verenigings jaar een daverend succes te maken. Johan de Bie -7- 1

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 9