I AMSTERDAMSCHE TENNIS CLDB De A.T.C, onze jongste dochter gaat momenteel goed in de lopende competitie. Het is in 1970 een goed idee geweest van oprichter Otto van Rijn en de zijnen tennisbanen te laten aanleggen, daar in de loop van de jaren bewezen is, dat in een behoefte werd voorzien. Wij wensen voorzitter Tim Timmerman en zijn bestuursleden veel succes in het thans lopende tennisseizoen en bovenal een beetje goed zomerweer bij de nog te organiseren evenementen. KIENAVOND Vrijdag 13 december 1988 werd wederom, voorafgegaan door een éénpansmaaltijd, de tradi tionele kienavond voor senioren gehouden. Marcel Koster, Ton Disselkoen en Edwin Geluk hadden het weer klaargespeeld een grandioze prijzentafel bij elkaar te krijgen. Genoemde leden met de diverse presentatoren stonden weer borg voor een gezellige avond. Al jarenlang is de jaarlijkse kienavond eenvast evenement in de A.F.C.-geschiedenis Dat het zo moge blijven. NIEUWJAARSDAG In de vroege ochtenduren werden voor die leden, die alweer wakker waren of nog naar bed moesten vanwege de Oudejaarsavond de sixes verspeeld. Er waren weer verschillende Jeams samengesteld. Ton Disselkoen en Paul Koster waren hierbij de organisatoren. ^Pet grote felheid werd gezellig gestreden om de prijzen. Ook dit evenement is niet meer weg te denken op de jaarlijkse kalender van de A.F.C. NIEÜWJAARSSHOW Gewoontegetrouw waren er in de namiddag van de Ie januari 1989 weer een record aantal A.F.C.'ers naar Goed Genoeg getogen om aldaar hun Goed Genoeg vrienden en vriendinnen al het beste te wensen voor 1989. Hierna werd genoten van een uitstekende Nieuwjaars- show, die door A.F.C.'ers ten tonele werd gevoerd. De tekstschrijvers waren Jack van Gelder, Ron van Doesburg en Nicky Hekster. Het getuigt van grote klasse, dat ieder jaar toch weer een wervelende show kan worden opgevoerd en dat door amateurs van onze A.F.C. Voorzitter Rein Akkerman bedankte na afloop de medewerkenden voor hun geweldige prestaties. EXPOSITIE Op zondag 22 januari 1989 werd in de Sociëteit een expositie geopend door de acteur Otto Sterman. De expositie bestond uit kunstwerken van vele A.F.C.'ers en mocht zich in een goede belangstelling verheugen. Genoemde expositie werd voor de derde keer gehouden. RFSTDRIEDAAGSE In de herfstvakantie van oktober 1988 organiseerde de Jeugdcommissie, met behulp van velen, een herfstdriedaagse, waarvoor de jongere jeugdleden waren uitgenodigd. Onder redelijke weersomstandigheden werden drie dagen aktiviteiten georganiseerd, waarbij de jeugdleden was toegestaan een vriendje mee te nemen. Een kompliment aan allen voor de perfecte organisatie. REIS MAASTRICHT Op 13 en 14 augustus 1988 vertoefde de selectij van A.F.C, tradioneel in Maastricht. Er werden een tweetal oefenwedstrijden gehouden en tevens werd de vriendschapsband tussen de spelers van de selectie verstevigd. Wellicht wordt op het Vrijthof nog ge sproken over de invasie van de sportieve jonge mannen uit Amsterdam. V.B.C. Iedere donderdag kwam de vrienden biljartclub, bestaande uit A.F.C.'ers die heel lang lid zijn, bijeen om de biljartsport te beoefenen. Ook werd gedurende het afgelopen seizoen weer de tradionele wedstrijd tegen H.B.S. uit Den Haag georganiseerd.

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 8