De Al in de hoogste afdeling een tweede plaats in de eindrangschikking van de competitie en ook een zeer knappe, helaas tweede plaats, in de beker-finale! De BI. Deze kleine groep van jongens hebben helaas de competitie niet kunnen afmaken, daar halverwege om diverse redenen jongens hebben afgehaakt. De B2, onze enige en trotse kampioen in de competitie!! Onder leiding van Rob Lobatto en Leo Hoed, ook met een kleine groep jongens, toch de eerste plaats veroverd. De Cl heeft heel lang hoog in de competitie meegestreden voor de eerste plaats. Net niet gelukt. Uit dit team zijn er 4 jongens geselekteerd om de afdeling Amsterdam te vertegenwoordigen bij het behalen van het kampioenschap in Nederland, t.w.: Leen Engelsman, Michiel Reddering, Robert Gehring en Schilo van Loggem. De Dl. Niet bij de bovenste in de competitie, maar altijd goed partij gegeven. Deze mix van eerste en tweede jaars hebben toch de halve finale in de bekercompetitie be reikt. COMMISSIE PERS PUBLICITEIT Deze Commissie heeft als collectief geen nieuwe ontwikkelingen toegevoegd aan het bestaande functiepakket. Ook in het afgelopen verenigingsjaar behoorde daartoe de redactie en samenstelling van de Persmap, de 5e in successie, de verschijning en uitgave van het blad "Welkom bij A.F.C. Thuis", de redactionele werkzaamheden rond de Schakel, het functioneren van de Radiokamer en de contacten met de lokale- en landelijke Pers. In het komende verenigingsjaar zal aan genoemde taken wederom optimaal invulling worden ^verleend, waarbij het behoud van het hoofdklasserschap als bemoedigend uitgangspunt mag worden beschouwd. TOTOCOMMISSIE Deze Commissie bestond uit Peter Roosenschoon, Nicky Hekster en Guido Kiemeney. Ondanks het vele werk, loopt het toto-gebeuren aanmerkelijk terug. Dit is ook de landelijke tendens. Vele A.F.C.'ers beseffen niet, dat voor de A.F.C, van belang u, dat u wekelijks meedoet aan het toto-gebeuren. Mogen wij nogmaals de aandacht van de leden hiervoor vragen. De heren van de totocomissie zijn gaarne bereid u te ontvangen. Aan genoemde heren dank gezegd voor de door hen geleverde arbeid. ENQUÊTECOMMISSIE Deze Commissie werd in het afgelopen jaar waargenomen door het A.F. C. -Bestuur en wel door een drietal leden. Een van deze leden zal in ieder geval de 2e sekretaris zijn. Het huisbezoek, zoals dat in het verleden plaatsvond, is afgeschaft en de kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek op A.F.C. Het Bestuur is van mening, dat deze nieuwe procedure wat betreft het aannemen van de leden beter voldoet aan de gewijzigde omstandigheden in de hedendaagse maatschappij. kGOUDEN BALLEMWEDSTRIJD Op 31 mei vond de jaarlijkse wedstrijd plaats tussen de Gouden Ballen en het Ie elftal. Het is een goed idee geweest van Jos Kemna en Kees Gehring om deze wedstrijd weer te laten plaatsvinden. Dit mede in verband met het feit, dat deze wedstrijd als hommage werd gespeeld ter nagedachtenis aan Henne Boskamp. SPELER VAN HET JAAR Tijdens bovengenoemde Gouden Ballen Wedstrijd, werd Rokus Hoogedoorn op advies van de Elftalcommissie A benoemd tot speler van het jaar. A.F.C.-JAARDINER Het diner werd dit keer gehouden op woensdag 18 januari 1989 en stond voor de tweede keer onder de voortreffelijke leiding van ons erelid en oud-voorzitter Jan van Dijk. Een record aantal deelnemers gave acte de presence. Tijdens dit jaardiner werd voor de eerste keer de Mr Henne Boskamp Nobelprijs uitgereikt en dit keer was de gelukkige Ernst Seunke in relatie met zijn vele diensten verricht voor de Stichting Goed Genoeg en de V.S.G.G. -4-

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 6