./6 Zat. 5 is een geheel nieuw elftal, die volledig geformeerd 18 man sterk de AFC gelederen komt versterken. Dit team bestaat hoofd zakelijk uit vrienden van vrienden die hetzij met elkaar gestudeerd hebben, gehockeyed of andere vormen van sport met elkaar bedrijven. Zij zijn m.n. door de prima sfeer op zaterdag bij AFC bij ons terecht gekomen. Zij hebben al reeds een oefenwedstrijd tegen Zat. 2 gespeeld Dit betekent dus dat AFC Zaterdag in het nieuwe seizoen met 5 elf tallen zal uitkomen in de competitie. JEUGDCOMMISSIE: Deze commissie werd in het afgelopen verenigingsjaar gevormd door de Heren D. v.d. Klaauw (voorzitter), W.M. van Alem (secretaris), J. Benonin, R. v.d. Ruit, C.G. Jochems, H. van Zweden en A. Gallenkamp. In de loop van het seizoen ging ook de Heer H. Pluymers medewerken aan de organisatie van de jeugd. Vanaf deze plaats de dank van de vereniging gebracht voor al het werk, dat deze leden aangevuld met de jeugdleiders hebben verricht. Op verzoek van de secretaris heeft de Heer W. van Alem een verslag samengesteld, welk verslag ik hierbij laat volgen. A/l junioren: leiders: H.C. Jochems en J. v. Glas: Hebben met één wedstrijdpunt te weinig de interreg.jeugdcompetitie gemist. In de Amsterdamse competitie, na herindeling in de hoogste afdeling, bereikte zij de 4e plaats in een afdeling van 11 teams. Toernooien D.W.S. 4e plaats Be-Quick (Groningen) 7e plaats A/2 junioren: leider: Dhr. Brom: Een tweede plaats in een afdeling van 11 teams is een zeer goed resultaat Toernooien J.O.S. Ie plaats A/3 junioren: Een bijna kampioenschap is voor deze A/3 een bijna perfekt resultaat. Een tweede plaats in de competitie viel hun ter deel. B/l junioren: leider Boonstra en Mulder: Terugblikkend op het seizoen 1985/1986 en vergeleken met ons jubi leumjaar, waarin drie elftallen kampioen werden, kunnen wij stellen, dat een matige voetbalperiode achter ons ligt. De B/l junioren, waar toch een redelijk potentieel aan spelers aanwezig was, bleef het gewenste resultaat uit. Vooral in het seizoen moest er nogal veel en lang gesleuteld worden, waardoor de rust binnen het elftal verstoord werd. Maar dat de jongens kunnen voet ballen, is bekend. Toernooien "De Acht" 2e plaats Kick Smit (Haarlem) 5e plaats D.W.S. 4e plaats U-V.V. 2e plaats 7/

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 8