./2 Dick van der Klaauw heeft namens de jeugdcommissie zitting in het bestuur en Hans de Wijs vertegenwoordigt de grote groep leden, die voetballen in de elftallen van 6 t/ 14. Ook Hans de Wijs gaat hedenavond aftreden als bestuurslid. Een periode van 12 jaar voor zitter Elftalcommissie B en een periode van 10 jaar bestuurslid wordt hierbij afgesloten. Ook over dit aftreden zal onze voorzitter later ter vergadering terugkomen, doch ook hier vanaf deze plaats reeds de dank gebracht voor het vele verrichtte werk. Sal van Gelder heeft de functie van commissaris van materiaal en vervult tevens het voorzitterschap van de Elftalcommissie A. Marcel Koster heeft diverse verspreide taken in het bestuur en trad dus op als algemeen commissaris ALGEMENE VERGADERING: De Algemene Vergadering werd gehouden op 27 juni 1985, doch hiervan heeft U de notulen in de afgelopen week kunnen lezen in de bestuurs kamer, waar deze ter inzage waren gelegd. Aanwezig waren 65 personen. Belangrijke punten waren het aftreden van voorzitter Jan van Dijk en oud-secretaris Fred van Soomeren. Terwille van de lengte van dit verslag ben ik zo vrij U te verwijzen naar genoemde notulen. ELFTALCOMMISSIE A: Deze commissie was in het afgelopen verenigingsjaar als volgt samen gesteld: Sal van Gelder (voorzitter), Henk v.d. Jagt (sekretaris) en Karel Baarschers. Als leiders traden op Rob Duis (Ie elftal), Karel Baarschers (2e elftal), Peter v.d. Heydt (3e elftal), Cas Tromp (4e elftal) en Peter van Dungen (5e elftal). De training werd verzorgd door Doby Peters en Hans Roodenburg, terwijl de medi sche begeleiding werd verzorgd door Bas Rachman, Ko Groszenipper en Wim Crouwel. Voor het eerst in haar geschiedenis speelde de A.F.C, met 5 elftallen in de KNVB. Het eerste elftal behaalde een schitterende 2e plaats achter kampioen Unitas en werd doordat Unitas ook reeds periode kampioen was aan het einde van de competitie ook nog aangewezen als vervangende periode-kampioen. Inmiddels heeft de loting plaats gevonden en weten wij dus, dat AFC is ingeloot in de KNVB-beker. Nu maar afwachten of deze loting gunstig uitvalt. AFC 2 eindigde op een mooie 3e plaats met in deze afdeling Ajax 3 als onbetwiste kampioen. Het derde elftal eindigde op de 6e plaats, nadat wij over dat team lange tijd zorgen hadden. AFC 4 werd 8e en de nieuwkomer in de KNVB, AFC 5 onder leiding van Peter v.d. Dungen behaalde een fraaie 2e plaats. Een speciaal woord van dank willen wij naast alle reeds genoemde leden richten tot leider Rob Duis, die net het kampioenschap niet heeft mogen halen en het volgende seizoen niet meer als leider zal optreden. Ook Peter v.d. Heydt gaat met zijn werk als leider stoppen. Peter is tijdens het seizoen ingezet als interim-leider voor het derde. Ook Peter bedankt en wellicht tot ziens in een andere functie. 3/..

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 4