Mijne Heren, Ondergetekende heeft als secretaris van de Vereniging thans het genoegen voor de tweede keer een jaarverslag te mogen presenteren, waarin het wel en wee van onze goede AFC is vastgelegd. Het vorig jaar werd genoemd jaarverslag voorgelezen op de Algemene Leden vergadering, hetwelk een tijdsduur van ruim een uur in beslag nam. In het dagelijks bestuur is toen aan de orde geweest om het jaar verslag van de secretaris te publiceren in de AFC-schakel, doch gezien de traditie uit het verleden is toen de beslissing genomen het jaarverslag van de secretaris, en dan behoorlijk ingekort, tijdens de Algemene Vergadering voor te lezen. Wellicht zal in de toekomst toch de beslissing worden genomen om het jaarverslag te publiceren. In dit geval kunnen dan alle AFC'ers kennis nemen van het jaarverslag. Zoals gebruikelijk heb ik het jaarverslag in diverse hoofdstukken ingedeeld. BESTUURSSAMENSTELLING Het bestuur was in het afgelopen seizoen als volgt samengesteld Rein Akkerman Johan de Bie Otto van Rijn Kees Gehring Ger van Caspel Hans Slaap Sal van Gelder Dick v.d. Klaauw Marcel Koster Hans de Wijs - Voorzitter - Sekretaris - Penningmeester - Vice voorzitter - 2e sekretaris - 2e penningmeester - Commissaris materiaal - Commissaris Jeugdzaken - Commissaris - Commissaris Het bestuur kwam in het afgelopen seizoen 9 keer officieel in ver gadering bijeen. Daarnaast werden er op de clubavonden vele wijze beslissingen genomen. Resumerend kan ik als sekretaris vaststellei^ dat de diverse werkzaamheden in het AFC-bestuur goed zijn verdeelde Rein Akkerman leidde de vereniging en Otto van Rijn trad voor het laatst op als Ie penningmeester na een bestuursperiode van 26 jaar. Later tijdens deze vergadering zal onze voorzitter nader ingaan op dit afscheid, toch vanaf deze plaats wil ik hierbij Otto van Rijn reeds dankzeggen voor het vele werk door hem ten dienste van de vereniging verricht en dat gedurende een zo'n lange periode. Hans Slaap is als 2e penningmeeser belast met het innen van de contributies en tevens kunt U hem bij de thuiswedstrijden van het Ie elftal aantreffen bij de ingang van het sportpark. Uw secretaris verzorgt tezamen met 2e secretaris, Ger van Caspel, de administratie van de vereniging, waarbij de 2e sekretaris speciaal belast is met de ledenlijst, nieuwe leden etc. Vice-voorzitter Kees Gehring hield zich bezig met de commissie Pers Publiciteit, waaraan hij nieuwe impulsen gaf. Tevens was hij tezamen met Sal van Gelder belast met het opzetten van de Technische Commissie. 2/.

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 3