5BESTUURSMEDEDELINGEN Rein Akkerman doet mededeling over de volgende zaken: - Het ledenbestand van A.F.C, is door 2e secretaris Ger van Caspel onder zocht. A.F.C, is een uitzondering wat het betreft het teruglopen van een aantal leden, doch zullen wij wel alert moeten zijn op het terug lopen van het aantal leden. - Het A.F.C.-bestuur heeft contacten gemaakt met een aantal A.F.C.- vriendelijke bedrijven die op basis van een driejarig contract jaarlijks een bedrag zullen overmaken terwijl een van de negen bedrijven als hoofdsponsor zal optreden en naast een jaarlijks bedrag een extra bedrag beschikbaar zal stellen, waarvoor een lichtreklame op het dak van de Sociëteit zal worden aangebracht. Nadere mededelingen zullen volgen in de A.F .C.-Schakel. Rein Akkerman brengt dank aan de ini tiatiefnemer Kees Gehring alsmede aan bestuurslid Dick van der Klaauw voor de vele contacten. - Voor het nieuwe seizoen zal naast de trainers Doby Peters en Hans Roodenburg een jeugdtrainer in de persoon van Piet Ouderland worden aangesteld. Een en ander is te financieren door de A.F.C-vriendelijke bedrijven. - Ook voor de aanvang van het nieuwe seizoen zal wederom een persmap worden samengesteld. fc- Duidelijk wil het Bestuur stellen, dat ondanks de inkomsten van de A.F.C.-vriendelijke bedrijven nooit tot betaling van spelers zal worden overgegaan en dat voorlopig ook geen shirtreklame zal volgen. 6) JAARVERSLAG VAN DE SECRETARIS: Johan de Bie leest het door hem opgestelde jaarverslag voor, waarmede de vergadering accoord is. 7) JAARVERSLAG Ie PENNINGEMEESTER: Otto van Rijn presenteert zijn laatste jaarverslag. Na het voorlezen van dit jaarverslag beloont de Algemene Vergadering de scheidende penning meester met een ovationeel staand applaus. Rein Akkerman stelt tevreden vast, dat er geen vragen zijn en dat hij later ter vergadering op het afscheid van de penningmeester zal terugkomen. 8) VERSLAG KASCOMMISSIE: ■iet verslag van de Kascommissie wordt voorgelezen door Johan de Bie, in welk verslag wordt voorgesteld de penningmeesters decharge te verlenen voor het door hen gevoerde beleid. Rein Akkerman dankt de beide penning meesters voor het vele werk. 9) VERKIEZING BESTUUR: Rein Akkerman stelt aan de orde, dat wij vanavond afscheid moeten nemen van een tweetal bestuursleden. Allereerst richt spreker het woord tot Hans de Wijs, die twaalf jaar lid van de Elftalcommissie B is geweest en 10 jaar bestuurslid. Hans de Wijs had de speciale taak om de organi satie van het lagere seniorenvoetbal in zijn portefeuille te hebben. Het is daarom dan ook een genoegen van Rein Akkerman om de Algemene Ledenvergadering Hans de Wijs te benoemen tot Lid van Verdienste. De vergadering onderstreept dit voorstel met applaus. Vervolgens vraagt Rein Akkerman aandacht voor het afscheid van de Ie penningmeester en schetst hij de verdienste van Otto van Rijn: 61 jaar lid van A.F.C., waarvan 26 jaar bestuurslid. Daarnaast jarenlang bestuurslid van de Stichting Goed Genoeg en de V.S.G.G. Spreker stelt dat Otto van Rijn een monument in de Goed Genoeg familie is geworden. Gezien zijn leeftijd heeft Otto van Rijn gemeend te moeten aftreden, doch spreker hoopt dat Otto nog jarenlang als erelid de vergaderingen van de diverse besturen zal blijven bijwonen. -2-

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 18