../8 E/2 junioren: leiders: Dhr. Bruinsma en Waas: In de competitie zijn de E/2 junioren in de middenmoot geëindigd. Wat zeer zeker het vermelden waard is: zij zijn er in geslaagd zich te plaatsen voor de finale K.N.V.B. beker Zuid/West. (uit eindelijk wilden zij ook niet achterblijven) Helaas hebben zij die finale tegen D.C.G. in de verlenging met 2-1 verloren. Een tweede plaats is toch ook een prachtig resultaat. Toernooien Zeeburgia Ie plaats in poule D.W.V. 2e plaats in poule F/l junioren: Leiders: Dhr. Spaan en Lijs: Een 9-tal jongens (want daaruit bestaat een F juniorenteam) hebben in het seizoen 1985/1986 geen enkele wedstrijd verloren. Alleen het gelijke spel tegen Rap F/l zit hun, en de leiders, niet lekker. Het reisje naar Duitsland, waar zij tegen de F/l junioren van R.W. Essen hebben gespeeld zal nog lang in hun herinnering blijven. Een leuke afsluiting van een prima voetbalseizoen. Helaas was er voor de F/l junioren weinig toernooien. Zij hebben wel deelgenomen aan het Neerlandia Toernooi, waar een eerste plaats werd bereikt. F/2 junioren: leiders: Dhr. Hekster en v.d. Jagt F/3 junioren: leiders: Dhr. Meyer en Jacobs F/4 junioren: leiders: Dhr. Veenhoven en v. Wijngaarden Met zoveel F/junioren aan de competitie deelnemen is, in een tijd waarin helaas het jeugdvoetbal terugloopt, toch een teken, dat jeugd echt wel wil voetballen. De jongens hebben aan hun wedstrijdjes veel spelvreugde beleeft, hoewel er soms ook een wedstrijd behoorlijk werd verloren. Een F/3 of F/4 laten voetballen tegen een F/l van een andere vereniging is toch een lastige zaak. Voor deze groepen waren er helaas geen toernooien, wat hopelijk het volgende seizoen moet kunen veranderen. Een woord van dank aan de Heren elftal-leiders, die zeer regelmatig de doelt jes van de F-junioren aan het versjouwen waren. (ga d'r maar aan staan). ZAALVOETBALCOMMISSIE: Deze commissie bestond in het afgelopen verenigingsjaar uit de Heren Bert Witteveen (voorzitter), Dolf Oostra en Wouter Amesz terwijl de aangelegenheden betreffende de jeugd werden verricht door Hans Coorengel. Voor het eerst werd er dit jaar gezaalvoetbald onder de naam AFC In het verleden werd deze activiteit bedreven onder de naam Goed Genoeg. 9/.

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 10