Hiervoor in de plaats komt een gesprek, dat zal plaats vinden in de sociëteit van onze vereniging. De heer A.Bos is van mening^ dat de enquêtecommissie in ieder geval moet blijven bestaan, desnoods alleen in naam. De heer Geusebroek laat v/eten de door het bestuur voorgestelde procedure niet erg bevredigend te vinden. 17.Verkiezing Kascommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren G.W.Endei, F.H.Haubrich en P.Roosenschoon. Plaatsvervangende leden: O.J.v.d.Heul en J.de Bie. De heer de Bie stelt zich niet herkiesbaar. Door de ledenvergadering wordt de heer J.Mulder gekozen als nieuw lid van de kascommissie. 13.Verkiezing Perscommissie. - Deze commissie bestaat thans uit de heren H.de Bie, A.Rimini en G.Trebert. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter bedankt ook deze commissie. 19.Verkiezing Feestcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren P. 3.Koster, A. J.Disselkoen en J.Otsen. Allen stellen zich herkiesbaar. 20.Verkiezing Totocommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren P.Roosenschoon, N.3.Hekster en G.C.J.Kiemeney. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter bedankt de heren, die ook dit jaar weer voor een fors bedrag aan inkomsten hebben gezorgd. 21.Rondvraag. De heer J.Pluim wil het veteranengebeuren wat beter gaan regelen. Hij wil een veteranencomrnissie in het leven roepen. Het komende jaar zal hij zelf op zoek gaan naar commissieleden. De voorzitter acht dit een goed plan en stelt voor om tijdens de jaarvergadering van 1935 een veteranencomrnissie te kiezen. De heer A.Bos vraagt of de voorzitter nogmaals een opsomming wil geven van de geplande jubileumactiviteiten. ----------------- ----------- _ail i ,i I, iii

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 26