-5- De vergadering gaat akkoord met contributievoorste1 en begroting. 17.Verkiezing Elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren.S.van Gelder, K.A.Baarschers en H.A.Overdiek. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter bedankt deze commissie voor de vele werkzaamheden die zij voor AFC heeft verricht. 13.Verkiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat thans uit de heren H.A.de Wijs, F.Roosenschoon, W.F.de Boer, A.O.van Raalte en H.G.Elias. Allen stellen zich herkiesbaai De voorzitter bedankt de commissie, die het afgelopen seizoen de elf tallen 6 t/m 14 onder haar hoede heeft gehad. 14 Verkiezing Elftalcommissie C. - ■-' Deze commissie bestaat thans uit de heren R.Böhne, R.H.van Dijk en A.Wijnand. De heer Wijnand stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer W.Amesz. De voorzitter bedankt ook deze commissie voor het werk, dat ze het afgelopen seizoen heeft verzet. 15.Verkiezing Jeugdcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren D.L.v.d.Klaauw, M.C.Duinker, J.Benoni, A.Gallenkamp, C.G.Jochems, R.v.d.Ruit en H.van Zweden. De heer Duinker stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer G.J.J.Mulder. Voor het vele, voor de vereniging zeer belangrijke werk, dat door de Jeugdcommissie is verzet, dankt de voorzitter de commissie. 16.Verkiezing Enquêtecommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heer J.de Bie. De heer de Bie stelt zich niet herkiesbaar. Deze commissie zal worden waargenomen door 3 leden van het bestuur. Een van deze drie leden zal in ieder geval de 2e secretaris zijn. Het huisbezoek bij candidaatleden wordt afaeschaft.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 25