De voorzitter bedankt de vergadering voor- het in het bestuur gestelde Werkende leden op 1 juli 1934 20 jaar en ouderf275,- Werkende leden (65 jaar).-. ƒ200, - Studenten, dpi .militairen en buitenleden-.ƒ200,- Junior A leden, op 1 juli'35 niet ouder dan 20 jaarƒ175,- uunior 3 ledenf175, - 0 Junior C ledenƒ175 - Junior D, S, en ledenƒ175, - Bij betaling na 1 oktober wordt de contributie met ƒ25,- verhoogd. Na 1 februari wordt dit bedrag verdubbeld. Ondersteunende leden, (ƒ75, - minimum) worden verzocht voor de Schakel en portokosten ƒ25,- extra te betalen. Begroting: De heer A.Bos stelt voor om in de Schakel nog meer reclame te maken voor de Toto/Lotto. De heer Elias stelt voor om elke keer dat de Schakel uitkomt een Toto- Q en Lottoformulier bij de Schakel in re sluiten. De heer Roosenschoon acht dit laatste voorstel op grond van practische bezwaren niet haalbaar. De heer Steensma informeert waarom op de begroting bij de inkomsten niets is te vinden van onze softsponsor. De verklaring hiervoor is, dat wij van onze softsponsor geen geld, maar sportkleding ontvangen. De heer Janus vraagt waarom op de begroting de huur sportvelden en accomodatie lager is dan het vorig jaar. De Ie penningmeester antwoordt hem, dat hij dit bedrag heeft vastgesteld nadat hij met een aantal mensen van de Gemeente Amsterdam hierover heeft gesproken. vertrouwen. Kij verwelkomt de heer J.de 3ie en bedankt zijn mede bestuursleden voor de door hen verrichte werkzaamheden. Hij bedankt in het bijsonder de heer van Soomeren die, na 23 jaar in het bestuur te hebben gefungeerd als Ie resp.2e secretaris,zich nu terugtrekt als secretaris- De heer van Soomeren zal nog een jaar als commissaris in het bestuur zitting hebben. 10/11Vaststelling contributie en begroting seizoen 1934-1935. Voorstel contributie AFC 1934-1935:

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 24