- 15 Re sumé Hiermede ben ik aan het einde gekomen van mijn algemeen overzicht over het vereni gingsjaar 1984-1985 een jaar waarin wij als oudste Amsterdamse voetbalvereniging het 90-jarig jubileum vierden. Voor het eerst in vele jaren heeft U bij het uitbrengen van het jaarverslag niet de stem kun horen van mijn voorganger Fred van Soomeren. Jaren achtereen vervulede hij de functie van sekretaris om als afbouw het laatste jaar nog als commissaris op te treden. Hij gaat nu het bestuur verlaten, doch als erelid kan hij nog jaren de nieuwe lichting in het bestuur van advies zijn. Hoewel ter vergadering uit gebreid op zijn aftreden teruggekomen zal worden wil ik toch hier als zijn opvolger hem danken voor al hetgeen hij in een reeks van 25 jaar voor onze vereniging heeft gedaan. Fred veel succes en hartelijk dank. Ook voorzitter Jan van Dijk heeft na 25 jaren bestuurslidmaatschap de wens te kennen gegeven om zijn functie ter beschikking te stellen. Het was U allen al bekend en ook zijn opvolger is U al bekend. Ook over dit aftreden zult U ter vergadering meer horen. Ook Jan van Dijk is erelid en eventueel in andere functies, ik denk b.v. aan het bestuur van de Stichting Goed Genoeg, hopen wij van zijn rijke ervaring gebruik te mogen maken. Hierbij willen wij ook zijn vrouw Mieke betrekken, die van de 27 jaren huwelijk toch 25 jaren bestuurslidmaatschap heeft meegmaakt. Indien iemand veel werk- verricht voor een club of organisatie moet er toch ook een medewerking van thuis zijn. Jan en Mieke hartelijk dank voor alles.en ook voor de hulp in mijn eerste sekretaris-jaar. Volgens de statuten moet een sekretaris bij het Ifeet einde van het verenigimgsjaar ver slag uitbrengen over hetgeen in het verenigingsjaar is gebeurd. Ik meen te mogen aan nemen, dat U na dit verslag van oordeel zult zijn, dat hier in ruime mate aan is voldaan. Toch is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat bepaalde personen en/of feiten niet die aandacht hebben gekregen, die ze hadden verdiend. Mocht dat volgens U wel het geval zijn geweest, dan verzoek ik U mij bij voorbaat hier voor te willen verontschuldigen. Ik dank u, mede namens mijn medebestuursleden, voor de krachten, die U hetzijn indivi dueel, hetzij in commissieverband aan onze vereniging heeft verleend. Dank aan alle ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig hebben bijgestaan. Tevens dank ik U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn medebestuursleden, die mij in mijn eerste jaar als sek retaris zo goed terzijde hebben gestaan. Ik wens de nieuwe voorzitter veel succes in zijn belangrijke functie, een functie waarbij hij op mijn steun kan rekenen. Onze AFC is een aparte club, neemt een bijzondere plaats in in het amateurvoetbal. Laten wij met zijn allen trachten dit zo te houden. Tenslotte wens ik U allen een prettige vacantie en hoop, dat allen gezond en gesterkt het komende seizoen met frisse moed aan de slag gaan om ook van ons 91e verenigingsjaar een daverend succes te maken. Amsterdam, 27 juni 1985 Johan de Bie. Sekretaris.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 16