- 14 schrift met plezier terug op de samenwerking met Marcel Koster, die de gehele koördinatie van de foto's had.Zo vroeg de commissie mij in het jaarverslag op te nemen. EINDOPMERKING Tot slot wil ik de drie mannen van de Pers-en Publiciteitscommissie, Hans de Bie,Gerard Trebert en Lex Rimini dank zeggen voor hun vele en goede werkzaamheden.Het bestuur vindt het jammer dat Hans de Bie heeft besloten uit de pers- en publiciteitscommissie te treden wegens gezond heidsredenen en andere werkzaamheden.Onze speciale dank gaat dus hierbij naar hem uit. A.F.C.-Schakel. Het redakteurschap van de A.F.C.-Schakel was ook in het afgelopen sei zoen in handen van Karel Brand, die de taak had om elke twee weken naast de bestuursmededelingen,opstellingen, uitslagen etc. inhoudelijk nieuws te brengen. Gelukkig kon hij in bepaalde gevalken rekenen op de medewer king van een aantal vaste correspondenten. Karel Brand heeft besloten om na 8 jaar redakteurschap te stoppen en zijn taak over te dragen aan een ander. Vanaf deze plaats willen wij Karel Brand hartelijk dankzeggen voor de door hem verrichtte werkzaamheden als Schakel-redakteur. Het bestuur meent in de persoon van Jan Steensma (weer terug op het oude nest) een opvolger gevonden te hebben en daarbij weer te mogen rekenen op een aantal AFC-ers, die van bepaalde evenementen ver slag willen doen. De advertenties van de Schakel werden verzorgd door Marcel Koster en het drukken van het clubblad vond wederom plaats bij de drukkerij de Ram in Amstelveen-Boverkerk, waarmede wij als functionarissen een goed contact onderhielden. Elke twee weken werden de omslagen voor de Schakels wat betreft de adres sering verzorgd door Jo Bonnet (en dit al 10 jaar lang) en Otto van Rijn. Aan beiden onze zeer hartelijke dank. Feestcommissie Op zaterdag 19 januari 1985 organiseerde deze commissie bestaande uit de leden Ton Disselkoen, Jan Otsen en Paul Koster een geweldige feestavond ter gelegenheid van het 90-jarig jubileum. Meer dan 300 leden en aanhang gave acte de presence bij de muziek gepresenteerd door een grote big band. Hoogtepunt op deze avond was vanzelfsprekend het optreden van de A.F.C.- Redsband In de geschiedenis van de A.F.C, zijn meerdere malen optredens geweest van een band bestaande uit AFCers. Op initia tief van Rob Duis speelden vele bekende AFCers in de nieuwe for matie, welke muziek enthousiast werd ontvangen door de feestvierders. Al met al kunnen wij vaststellen, dat de feestavond zeer geslaagd te noe men is. Aan de leden van de Feestcommissie onze dank voor hun activiteiten verband houdende met het 90-jarig jubileum. Archivaris Het archief was in handen van Hans Rooze, waarvan door de Perscommissie gedurende het 90-jarig jubileum dankbaar gebruik werd gemaakt. Daarnaast heeft ook ons erelid Jaap van Nek een eigen archief uit welke archief dankbaar gebruik werd gemaakt voor historische artikelen in de AFC-Schakel, Wellicht is het mogelijk om in de toekomst een AFC-archief samen te stel len verdeeld over de diverse jaren uit de geschiedenis van de A.F.C. Het bestuur dankt dan ook families van oude AFCers voor het beschikbaar stellen van oude AGC-uitgaven. Ook ter gelegenheid van het 90 jarig jubi leum mochten wij weer het een ander ontvangen.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 15