Het eerste zaterdagelftal vorig seizoen gepromoveerd naar de lste klasse, heeft het lelijk laten afweten. Volkomen onnodig werden wedstrjden verloren en het uiteindelijke resultaat was een voorlaatste plaats, hetgeen wel degradatie naar de 2e klasse inhield. Zat 2 deed het zondermeer goed en eindigde met 23 punten op een derde plaats. Tenslotte wist het derde zaterdagelftal aan het einde van de competitie 2 punten voor te blijven op de degradant H.R.V.C. 3. Wij danken Roy van Dijk, Kon Bó'hne en André Wijnand voor de verrichte werkzaamheden. Goed nieuws is er te melden van onze veteranen. Onder leiding van Jaap Pluim met assistentie van Arthur Reddering is er weer leven in het veteranengebeuren geblazen. De belangstelling om in het veteraneneïtal te spelen werd dermate groot dat de heren om een onderhoud met het dagelijks bestuur verzochten teneinde een aannamebeleid te regelen voor het veteranenvoe tbal. Ook nu weer speelden zij een onderlinge compftitie met een aantal oude, roemruchte verenigingen, waarmee zeker na afloop de vrdend- schapsbanden verstevigd werden. Gezelligheid bovenal. Zo scharen zij zich ook bij afgelasting om half vijf met dames aan de borrel tafel onder het motto een onbespeelbaar veld moeten wij accep teren, maar de rest mooet gewoon doorgaan". Jaap Pluim prima werkl Volledigheidshalve geef ik U hieronder de competitie uitslagen van A.F.C. 1: A.F.C. Blauw Wit A.F.C. E.D.O. A.F.C. R.C.H. v.u.c. A.F.C. A.F.C. '34 D.H.C. Elinkwijk Wilhelmus A.F.C. A.F.C. C.V.V. A.F.C. A.F.C. Zeeburgia - Wilhelmus 2 - 1 - A.F.C. 0 - 3 - c.v.v. 3 - 3 A.F.C. 1 - 3 - Zeeburgia 1 - o - A.F.C. k - 0 - A.F.C. 1 - 5 - D.W.V. 2 - 2 - A.F.C. 1 - 1 - A.F.C. 1 -3 -A.F.C. 2 - 1 - A.F.C. 2 - 1 - Xerxes 1 - 0 - Blauw Wit 3 - 0 - A.F.C. 0 - 2 - E.D.O. 2 - 2 - Unitas 1 - 2 - A.F.C. 0 - 2 r

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 9