r verdiend bij hen terechtgekomen. Het eerste elftal kan echter op een uitstekend seizoen terugzien. Eefa periodetitel op zak en een tweede plaats in de eindrangschik king. Een compliment aan onze spelers, Doby Peters, Ko Grosze Nipper, elftalleider Kees Gehring en de medische stal" Bas xtach- man en Wim Crouwel is hier zeker opzijn plaats. Als afsxlvtiting van het seizoen speelde ons eerste nog de tradi tionele wedstrijd tegen de Gouden Ballen, die in een 1-1 gelijk spel eindigde. Bij deze gelegenheid werd Ernst Seunke uitgeroepen tot "speler van het seizoen 1983/öV1 en werdHenny Kottmann, die volgend seizoen onze jeugd gaat trainen en der-halve geenftop- amateurvoetbal meer mag beoefenen bij A.F.C., uitbundig gehuldigd. Het tweede elftal met leider Karel Baarschers en onze archivarië Hans Rooze als vaste grensrechter hende zo zijn eigen problema tiek. Door blessures en wijzigingen bij het eerste hebben zij vaak in sterk gewijzigde opstelliigen moeten spelen. In een af deling waarin het krachtsverschil vrij gering was, hebben zij het tot op 6 wedstrijden van het einde goed gedaan met 1 verlies punt meer dan de koploper. Daar uit de resterende wedstrijden slechts 4 punten werden gehaald eindigden zij tenslotte met 2k punten uit evenveel wedstrijden in de middenmoot. Het derde elftal met leider Peter v.d, Heydt heeft een prima seizoen gehad. Na ü2 wedstrijden finishten zij met 2t punten op een derde plaats. Het vierde elftal met leider Cas Tromp heeft een zeer regelmatig seizoen gehad. Bij de winterstop 10 uit 10 en aan het einde van de race 22 uit. 22, waarmee In het midden van de ranglijst ein digden. Reeds aan het einde van het vorige seizoen waren er voorbereidingen getrofifen om het vijfde elftal terug te brengen naar de reserve Ie klasse van de afdeling. Enkele K.N. V.B._Spelers stelden zich beschikbaar voor het vijfde, terwijl Cas Tromp de training van dit elftal voor zijn rekening zou nemen. Het één en ander heeft zijn uitwerking niet gemist. Het v$jfde elftal onder" de enthou siaste leiding van Peter v.d. Dungen liet er van meet af aan geen twijfel over bestaan wat hun doelstelling was. I983 werd met 17 punten uit 9 wedstrijd afgesloten. Het krachtsverschil was dermate groot, dat zij zich nog een paar misstapjes konden ver oorloven, maar met nog 3 wedstijflen te spelen was het kampioenschap een feit. Uiteindelijk sloten zij de competitie af met kO punten uit 22 wedstrijdenimet de doelcijfers 120 voor en 21 tegen. Onze hartelijke gelukwensen met dit fraaie succes. Ik zou zeggen op naar de reserve ke klasse van de K.N.V.B.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 6