2/ In het trainersbestand van de Jeugd komt in het komend seizoen mede door budgettaire redenen enige wijzigingen. Wim van West, trainer van de A-junioren selectie gaat ons verlaten. Wij wensen Wim bij zijn nieuwe vereniging veel succes toe. De jeugd zal het aaiiStaaiid seizoen getraind worden Renê Stefels, Henny Kott- mann, Jo Verhagen en Dick Bakker met hopelijk voldoende assisten tie op de woensdagmiddagen. Wij wensen hen bij de opleiding van onze jeugd veel succes toe. Hoewel er van diverse kanten de wens naar voren was gekomen wijzigingen aan te brengen in de selectiegroepen, die onder lei ding van Doby Peters trainen, heeft het bestuur besloten althans voor het aanstaand seizoen de huidige situatie te handhaven. .Nadat Doby er het vorig seizoen na doorvoering van de verjonging een goede klassering met ons eerste jre bereiken, thans veroverde hij met onze vlaggedragers de periodetitel en een fraaie 2de plaats. Wij hopen, dat hij in ons jubileumjaar met zijn selecties voor enkele eclatante successen kan zorgen. Hiermede ben ik aan het einde gekomen van mijn algemeen overzicht over het verenigingsjaar 1983-84, In onze statuten om precies te zijn in artikel 15, lid 3b is voor-geschreven, dat de sekretaris bij het e$nde van elk ver enigingsjaar verslag dient te geven van hetgeen in dat jaar is voorgevallen. Ik meen te mogen aannemen, dat U na het aanhoren van het verslag van oordeel zult zijn, dat in ruime mate aan deze regloientaire bepaling ms voldaan. Toch is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat bepaalde personen en/of feiten niet die aandacht hebben gekregen, die ze hadden verdiend. Mocht dat volgens wel eens het geval zijn geweest, dan bied ik hiervoor bij voorbaat mijn verontschuldigingen aan. Thans resten mij nog enkele woorden bij mijn afscheid als se kretaris van A.P.C. Hoewel ik mijn besluit reeds enige jaren gelede] genomen heb mijn funktie neer te leggen bekruipt mij nu toch een gevoel van weemoed. Het sekretariaat wordt overgedragen. Je moet afstand doen van alle zaken, waarmee je jarenlang zo vertrouwd bent geweest. In het A.P.C, dagboek zijn de laatste gebeurtenissen van het verenigingsjaar 1983/84 vastgelegd en afgesloten en daarmee ook een periode van mijn leven. Een periode waarop ik met bijzon der veel genoegen terugkijk en die ik voor geen goud van de wereld had willen missen. Onder voorzitterschap van Henk KappelhoffDio Hermens en Jan van Dijk heb ik met hen en de medebestuursleden steeds bijzonder prettig mogen samenwerken en daarbij een vriendschap ondervonden, die je denk ik alleen bij een club als A.P.C, vindt.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 23