'3 Ondaks het feit, dat wekelijks veel werk wordt verzet door de leden van de Lotto- en iotocommissie hebben zij het resultaat van vorig jaar niet kunnen evenaren. Landelijk loopt het Lotto- en Totogebeuren belangrijk terug. Het is dan ook niet verwonderlijk dat dit ook zijn weerslag vindt bij A.F.C., hoewel niet in die mate als landelijk het geval is. Peter Roosenschoon, Nicfc Hekster en Guido Kiemeney met assistenten bedankt voor jullie werzaamheden. Een aantal memorabele feiten wil ik gaarne onder Uw aandacht brengen. De heer A. Waayer vierde zijn 85ste verjaardag, terwijl de heren G.D. Breethoff, J.J.M. Baggen, T. ten Oosten en G. van Nigtevegt de leeftijd van 00 jaar bereikten. De heren F. Haberer, C.A. Quint en B.J. Slaap werden 75 jaar en de heren G.C.J. Kiemeney, J. Bakker, G.T. Nijman, A. de Jong, C.H. Kieyn en A. Glas in de bloem±et$es gezet ter gelegenheid van hun 79ste verjaardag. De heer P. van Ruyven werd 65 en kon zijn eerste A.O.W.penningen innen. Onze vice-voorzitter Rein Akkerman vierde met Truus hun zilveren en 2e pennxngmeester Hans Slaap met zijn Conny hun koperen hu welijksfeest. 11 april 1984 was het 25 jaar geleden dat de Stichting "Goed Genoeg werd opgericht als overkoepelendorgaan van ite aangesloten verenigingen. Het bestuur wordt gevormd door 9 leden te weten voorzitter Rein Akkerman, sekretaris Johan de Bie, penningmeester Otto van Rijn en de leden Jan van Dijk, Henne Boskamp en Sal van Gelder alsmede 1 vertegenwoordiger van A.C.6. A.B.C, en A.T.C. De vereniging Sportpark "Goed Genoeg"die de belangen van het sociëteitsgebeuren behartigt, staat onderleiding van Rein Akker man bijgestaan door Johan de Bie en Otto van Rijn alsmede 1 vertegenwoordiger van A.B.C, en A,T.C. Regelmatig hebben er besprekingen plaatsgevonden teni(ende de gang van zaken in onze sociëteit zo soepel en aangenaam mogelijk te laten verloppen. Mocht U op dit gebied op- en aanmerkingen hebben dan kunt U zich tot deze heren wenden. Van een snelle afhandeling kunt U ver zekerd zijn. Heren van de Stichting en Sociëteit dank voor de verrichte werk zaamheden, waarbij ik gaarne de familie Roelofs met medewerkers wil betrekken, die ons meerdere malen bij nacht en ontij van een natje en droogje hebben voorzien. Van de andere aangesloten verenigingen staat A.B.C, momenteel wel het meest in de belangstelling in verband met hun 50-jarig bestaan. Een aantal evenementen heeft reeds plaatsgevonden in geluid op 12 mei met de officiële overhandiging van het eerste

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 21