AP Teneinde de publiciteit rond het eerste elftal te vergroten werd een persmap uitgegeven, waarin informatie over A.F.C, in het al gemeen en over ons eerste elftal in het bijzonder werd gegeven. Deze map vond zijn weg naar pers en andere geïnteresseerden. Ook de contacten met de pers werden verstevigd. Bij de thuis wedstrijden werden de heren journalisten door de commissie ont vangen en van de nodige informatie voorzien, A.F.C, heeft dit jaar wel bijzonder veel en uitgebreid de pers gehaald, uiteraard in de eerste plaats door de successen van onze vlaggedragers, doch ook de perscommissie heeft hieraan zeker hun steentje bijgedragen. Het programmablad "Welkom bij A.F.C, thuis" werd in een nieuw jasje gestoken en werd een lezenswaardige uitgave, die gretig aftrek vond bij de leden en onze gasten. Jammer dat de uitgave "A.F.C.-d'ecoupêdat een kollage van pers berichten over A.K.C, bevatte, slechts een kort leven beschoren was. Dank aan Hans de Bie en Gerard Trebert voor het journalistieke werk en hulde aan Lex Riminiideeenmaker en vakbekwaam grafisch ontwerper. De feestcommissie kon in een tijd waarin wij zeer zuinig moeten zijn, weinig extra activiteiten ontplooien. Uiteraard leverde zij hun bijdrage aan het welslagen van de kienavond en de sixes. Zowel ae perscommissie als voor de feestcommissie is er in ons jubileumjaar veel werk aan de winkel. Wij wensen hen daarbij alle succes toe. Over de actie wedstrijdballen voor het eerste elftal zijn wij content. Ook nu weer voldoende A.F.C.-ers, die door het schenken van een bal, onze penningmeester een steuntje in de rug geven. Heren, hartelijk danki Het clubavondgebeuren geeft al jaren hetzelfde beeld te zien. De elftalcommissie A in de bestuurskamer, de jeugdcommissie achter de plantenbak, het bestuur aan de tafeljes bij de biljarts, de kaarters xxx op hun vaste stekjes, de overige commissieleden her en der verspreid en een aantal tiouwe clubavondbezoekers, die af en toe een babbeltje komen maken bij de bestuus- en com missieleden. Ook een clubavondcommissie - inmiddels dan ook terecht opgeheto-esm - heeft hierin in de loop der jaren verandering kunnen brengen. Dat het niettegenstaande goed toeven is op a.f.c. blijkt uit de belangstelling bij de wekelijkse bijeenkomsten van de vrienden- bil jartclub en bij de bridge-drives.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 20