Zij hebben hun plannen ingediend, het bestuur heeft groen licht gegeven, zodat zij de plannen thans definitieve gestalte kunnen geven. Wij wensen hen daarbij alle succes toe. Het ligt in onze bedoeling de festiviteiten rond onze verjaardag te doen plaatsvinden met een jaardiner op donderdag 17 januari em eenreceptie op zaterdag 19 januari met s avonds een eenvoudige feestavond» Ook de perscommissie heeft enige ideeën, die nog nader moeten worden uitgewerkt. Het voetbalgebeuren zal zich in de maanden april en mei afspelen. Bovendien hopen wij in ons jubileum jaar nog andere voetbalevenementen binnen de poorten van ons sportpark te krijgen. Zo is ons al mondeling toegezegd, dat de finale van het Internationaal Vierstedentoernooi voor B-junioren bij ons gehouden zal worden. Verder worden er pogingen ondernomen de finales van de van Wagtendonkcompetitie en de Districtsbeker finale voor Jong Junioren op ons sportpark jy& doen verspelen. Dat de evêmenten waarvan ik zojuist mededeling heb gedaan geld kosten behoeft geen betoog. In mijn verslag van vorig jaar heb ik reeds kenbaar gemaakt, dat het bestuur van mening was, dat de kosten gedekt moesten worden buiten bezwaar van de clubkas. Het idde van Chris Schróder gelanceerd op de Algemene Ledenver gadering om de leden een bedrag te vragen van 9°,--. als jubileumbijdrage werd door het bestuur overgenomen en begin ja nuari werden de A.F.C.ers hiervan door middel van een mailing op de hoogte gesteld. Hoewel de aktie uiteraard nog niet is af gesloten, meen ik nu al te mogen stellen, dat deze asjl geslaagd mag worden beschouwd. Gaarne maak ik van deze gelegenheid gebruik alle gevers bijzonder hartelijk dank te zeggen, Uw giften stellen ons in staat het 90-jarig bestaan op een waardige wijze te vieren. Onnodig te zeggen dat verantwoording zal worden afgelegd over de besteding van Uw geld. Zoals 'V ziet louter plezierige zaken, die je te horen krijgt op zulke vergaderingen. Helaas is het niet altijd pais en vree. Beslissingen te nemen over een aantal jeugdleden, die de belangen van de vereniging schaden en haar leden op ernstige wijze be nadelen, eerste elfvalspelers van bestuurszijde dxisciplinaire straffen op te moeten leggen, stemt een ieder weer droevig. Uiteraard hebben afgevaardigden van het bestuur de representa tieve verplichtingen vervuld, deels aangenaam, deels laat ik zeggen minder plezierig. In de eerste plaats het bijwonen van de vergadaingen van de K.N.V.B.-Afdeling Amsterdam en de belangen vereniging van Amsterdamse Hoofd, Eerste - en Tweede klassers, recepties van kampioen*, jubilarissen om dr maar enkele te noemen. Ten tweede: het bezoeken van zieken of het vieren van een gedenk waardige verjaardag van êén van de leden. Speciaal hierbij onder.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 16