Gezien de economische omstandigheden was het bestuur van mening dat een contributieverhoging niet moest worden doorgevoerd» Rekening houdende met een aantal overwegingen de inkomsten en uitgaven betreffende kon de penningmeester der vergadering een sluitende begroting aanbieden. De verkiezing van de diverse commissies leverde weinig moeilijk, heden op. De elftalcommissie A bleef ongewijzigd, terwijl de B-commissie werd uitgebreid met Albert van Raalte en Hans Elias. ök de leden van de elftalcommissie C stelden zich weer herkiesbaar. In de samenstelling van de jeugdcommissie kwamen enige wijzigingen door het bedanken van Chris Schroder en Hans Elias. Als blijk van waardering werd Chris een cadeau overhandigd voor het vele werk dat hij gedurende 25 jaar in diverse commissies in het belang van A.F.1', heeft verricht. Tot de jeugdcommissie traden toe Marton Duinker en Ruud v.d. Ruit. In de loop van het seizoen haakten de heren Buskens en Veenhuis af, terwijl Peter Overdiek de jeugdcommissie uit de nood hielp en de leiding van de E- en F junioren onder zijn hoede nam. Bij de enquêtecommissie bleef alleen Johan de Bie in funktie en de kascommissie werd, na het bedanken van Rien Akkerman sr - een bestuurslid kan namelijk geen deel uitmaken van de kascom missie - door toetreding van Peter Roosenschoon weer vol bezer. Op voorstel van de heren De bie, Trebert en Kimini werd besloten de P.&P.C. te splitsen in een Perscommissie en een Feestcommissie. De toto-commissie bleef ongewijzigd, terwijl de clubavondcommissie werd opgeheven. Nadat erevoorzitter Henk Kappelhoff namens de vergadering zijn dank overbracht aan het bestuur voor hun werkzaamheden,kon de voorzitter na 3 uur de vergadering sluiten. Het afgelopen verenigingsjaar werden door Uw bestuur 11 officiële vergaderingen belegd. Bovendien kwam Uw college meerdere malen bijeen om te vergaderen met slechts 1 punt op de agenda zoals b.v. viering van het 90-jarig bestaan. Zoals U uit diverse pu blicaties in de Schakel van de hand van de voorzitter heeft kunnen lezen zal de viering vooral in het teken van voetbal staan en wel in het bijzonder in dat van de jeugd. De jubileumcommissie gecoördineerd door Otto van Rijn en Marcel Koster bestaat uit een perscommissie onder leiding van Hans de Bie met Gerard Trebert, Lex RiminiJack van Gelder en Karel Brand, een feestcommissie met Paul Koster, Jan 0tsen,Ten Disselkoen, Henk Steinvoorte en Arthur Reddering en tenslotte een voetbal commissie onder leiding van Sal van Gelder met Dick v.d. Klaauw, Hans de Wijs en Jaap Pluim.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 15