Als afsluiting van het seizoen nam de A.F.w.-jeugd weer deel aan een groot aantal toernooien, waarbij in vele gevallen schitterende resultaten werden behaald* De jeugdcommissie is ieder jaar druk in de weer om alle catego- riéêen van hoog tot laag deel te laten nemen aan een aantal toernooien, ^it is immers voor onze jeugd een fijne afsluiting van het seizoen? Dit jaar zijn zij daarmee echter bedrogen uit gekomen. De belangstelling speciaal bij de lagere junioren elf tallen was bedroevend. Wij vragen ons af og met zo'n overladen toernooiprogramma de jeugd wel gediend is, om nog maar niet te spreken over de extra belasting voor de leden van de jeugdcom missie. Is het niet beter de deelname aan toernooien voor be paalde categorieën drastisch te beperken en alleen enkele voor onze jeugd attractieve toernooien aan te nemen? Onze eigen toernooien hebben gelukkig niet over belangstelling te klagen. Op dit gebied staat onze jeugdcommissie hun mannetje getuige de perfecte organisatie van het Henk Kappelhoff toer nooi voor Cl en C2 junioren en het toernooi om het Wim Bückert Schild. Aan dit toernooi werd niet alleen door de D- en E junioren deelgenomen, maar ditmaal voor het eerst ook door de F-junioren. Gaarne wil ik nog melding maken van een aantal activiteiten on der vdrantwoordelijkheid van de jeugdcommissie. Zij organiseerde ondermeer bijeenkomsten voor jeugdleiders, kennismakingavond voor de ouders van nieuwe jeugdleden, het kiengebeuren voor C, D, E- en F-juioren en last but not least de happening in de sportzalen van de Gemeentelijke Universiteit, waar in de ochtend uren 128 C- en D-junioren en 's middags 86 A- en B-junioren aktief waren in de onderdelen zaalvoetbal, basketball, voet- en kopvolley. Wij danken de leden van de jeugdcommissie, die ^dt seizoen ook niet voor moeilijkheden gespaard zijn gebleven voor het vele werk dat zij voor onze A.F. hebben verricht, In een ze grote jeugdafdeling zijn er naast de leden van de jeugdcommissie vele medewerkers nodig om deze afdeling draaiend te houde». Het zou mij te ver voeren een ieder afzonderlijk te noemen, hun namen vindt U regelmatig in de Schakel, Heren jeugd leiders, trainers van de Jong Junioren, Scheidsrechters, ouders van onze jeugd erg fijn dat U zich het afgelopexi seizoen weer ingezet heeft voor onze club.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 13