/o De jeugdcommissie bracht het afgelopen seizoen 24 elftallen bin nen de lijnen te weten 4 A-junioren, 4 B-junioren, 6 C-juniorent 6 D-junioren en 4 E-junioren alsmede nog 4 F-teams. In vergelijKing met het vorige seizoen betekent dit een achter uitgang van 3 elftallen. ^ok dit seizoen slaagden onze A 1 junioren er niet in zich te plaatsen voor de interregionale jeugdcompetitie. Was het vorig jaar R.A.V.I.C., dat ons de voet dwars zette, nu was het Blauw Wit, die onze jongens, na hun overwiningen op V.D.O. (3-2) en D.W.G.(6-l) in de beslissende wedstrijd met 6-1 duidelijk tffW^"- wezen. Na afwerking van het eerste gedeelte van de competitie in de jeugdklasse reikte de A 1 tot een 4e positie op de ranglijst, goed voor een plaats in de hoogste afdeling, In deze afdeling speelden zij met wisselend succes, hetgeen na 16 wedstrijden met 20 punten resulteerde in een verdienstelijke 3e plaats. De A2 junioren, die de laatste jaren vaak in felle strijd ge wikkeld waren om het kampioenschap, eindigde dit seizoen na 16 wedstó-jden met een gemiddelde van 1 in de middenmoot. De A3 en A4 junioren waren duidelijk zorgenkindjes. De A3 eindig- de op de voorlaatste plaats, terwijl de A4 meerdere malen onvol- ledig in het veld verschenen en zelfs eenmaal wegens opkomen 2 verliespunten kregen toebedeeld. Bij de B- en C junioren werd dit jaar voor de eerste maal het zelfde competitiesysteem toegepast als bij de A-junioren te weten een herindeling na de helft van de competitie. In het eerste ge deelte van de competitie, waarin uiteraard Ajax verreweg aperieur was, was er verder weinig krachtsverschil getuige het feit dat A.F.^. op een negende plaats eindigde en zodoende niet voor de hoogste afdeling in aanmerking kwam, terwijl nummer twee op de ranglijst sle chts 4 punten meer had. In het tweede gedeelte van de competitie deden zij het zeer behoorlijk. Met 31 punten uit 22 wedstrijden legden zij beslag op een 4e plaats. De B2 junioren eindigde op een uitstekende tweede plaats, ter wijl ook de B3 zich met een 4e plaats goed klasseerde. De b4'iu»/io4-»/ die ook al een keer verstek lieten gaan eindigden met punten op een voorlaatste plaats. Voor de 61 junioren geldt hetzelfde als voor de BI junioren. Qk zij konden zich niet plaatsen voor de hoogste afdeling, maar in het tweede deel van de competitie werd een behoorlijk resul taat behaald. Met 27 punten uit 20 wedstrijden werd een derde plaats hun deel. tl ft' O

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 11