Inmiddels zijn reeds voorbereidingen getroffen orn dit te be werkstelligen. Enkele K.N.V.B.-spexlers hebben zich voer het komende seizoen beschikbaar gesteld voor het 5de elftalterwijl Cas Tromp te kennen heeft gegeven de training van dit elftal U op zich te nemen, wij zien de verrichtxngen van het vxjfde elf tal in het komende seizoen met belangstelling tegemoet. Maar geiikkig ook goede berichten. Zowel het 8ste als het 10de elftal zagen kans het kampioenschap te veroveren, waardoor het 8e en 9e elftal promoveren naar de reserve 3e klasse en het gat met het 7e elftal is gedicht. Good Old Cas Tromp had een aantal enthousiaste jongens om zich heen verzameld en onder zijn leiding hebben zij een fijn sei zoen mogen beleven. Lange tijd zijn zij in felle strijd gewik keld geweest met D.W.S. 8 en Pancratius 11, maar in de eindfase schudden zij de concurrentie van zich af en werden met 29 pun ten uit 18 wedstrijden met een doelsaldo van 78 voor en 33 tegen met ruime voorsprong kampioen. Van harte proficiatl Het 10e elftal van Rik de Boer, die als aanvoerder van diverse lagere elftallen in de loop der jaren vaak op het nippertje een kampioenschap miste, is er dit jaar met zijn elftaL^na een enerverende nek aan nek race met 1-AC 3 in geslaagd de hoogste eer voor zich op te eisen. Uit 19 wedstrijden behaalde zij 3^ punten met de fraaie deelcijfers van 106 voor en 17 tegen. Zij lieten het kampioenschap vergezeld gaan van een bijznder origine le uitgave van een kampioensnummerJongens v&n harte gefelici teerd met dit welverdiende kampioenschap. Het zesde elftal heeft in de reserve 2e klasse geen potten kunnen breken en eindigde in de onderste regionen. Bij de jongens van het zevende elftal beginnen de jaartjes kjannerlijk ook te tellen. Vorig jaar misten zij op een haar na het kampioenschap, nu moes ten zij met groter verschil het kampioenschap laten aan K.B.V.3 en genoegen nemen met een toch fraaie 2e plaats. Het 9e, 12e en 13e elftal deden het redelijk tot goed en eindig den respectievelijk op de 4e, 3e, en 5e plaats. De zwakke broede] van de B-commissie waren het 11e, dat op eenvoorlaatste plaats eindigde en het l4e, dat met 2 punten troosteloos de ranglijst afsloot, waarbij zij liefst 120 doelpunten om hun oren kregen. Heren van de B- commissie bedankt voor het voor A.F.C, zo be langrijke werk verricht. De zaterdagcommissie gerunneel door Soy van Dijk, Ron Böhne en Andrê Wijnand leverde de 3e seniorenkampioen ±1 A.F.C, namelijk het eerste team, dit seizoen aanmerkelijk versterkt door U be kende oud-eerste elftalspelers en de naar A.F.C, teruggekeerde goaltjesdief John Burke. Dit elftal geleid door Gê van Dijk

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 7