'6 In de volgende wedstrjd herstelden onze jongens zich keurig van deze teleurstelling. Thuis werd Blauw Wit, gelijk met ons in puntental na een vooral in de eerste helft subliem gepeelde wedstrijd met 1-0 geklopt, waardoor wij de aansluiting met de top behielden. Goede en slechte wedstrijden wisselden elkaar af. Een slechte was zeker de uitwedstrijd tegen Xerxes. Met een niet mis- teverstane 3-0 nederlaag werden wij richting Amsterdam gestuurd. Dan weer goede thuiswedstrijd tegen de toef» heersende koploper D.H.C. Er werd weer fris van de levergoed en af en toe zelfs uitstekend gevoetbald en op onze 3-1 overwinning viel dan ook niets af te dingen. De laatste wedstrijd voor de winterstop was uit tegen D.W.V.. Kansen aan weerszijden en toeniedereen zich al met een dubbelblanke eindstand had verzoend, scoorde D.W.V. in blessuretijd het winnende doelp^lnt. Al met al stonden wij op een zevende plaats, de nummer één onder handbereik, drie punten en de marge op nummer voorlaatst 5 punten. Op 9 januari werd de competitie hervat met de thuiswedstrijd tegen Zeeburgia, een ontmoeting, die een 0-0 eindstand opleverde, gevolgd door een wat vlakke wedstrijd tegen Ë.D.0. uit, die met 1-1 werd afgesloten. De thuiswedstrijd tegen R.V.C,, dat tot dan toe slechts 3 punten had verzameld leverde eveneens 1 ptint op (2-2), een punt waarmee wij bijzonder blij mochten zijn. Na een tweetal afgelastingen en een vrije zondag volgtèn de thuis- strijden tegen R.C.H, en Elinkwijk, die beide met 2-0 in ons voordeel werden beslist. Een week later stond de wedstrijd tegen Zeeburgia aan de Kruislaan op het programma, een wedstrijd die nog lang in het geheugen van de toeschouwers zal zijjj blijven hangen. Met keihard en medegeHloos voetbal trachtte Zeeburgia ons spel te ontregelen. Onze jongens schepten zich legio kansen, waarvan er slechts één/benut werd. ^en vrije schop in blessuretijd werd ons noodlottig en een kostbaar punt ging verloren. De uitwedstrijd tegen Unitas was van begin tot eind bijzonder spannend en het aankijkeil ten volle waard. De 1-1- eindstand op het scoringsbord gaf de juiste verhouding aan. De laatste van de drie uitwedstrijden op rij tegen C.V.V. werd een duidelijk af getekende 3-1 overwinniïng voor de onze. Door deze overwinning stonden wij met 19 gespeelde wedstrijden en een puntentotaal van 23 op een gedeelde eerste plaats met D.W.V,, wel iets ver tekend door het feit dat D.H.C, een tweetal wedstrijden minder had gespeeld. Maar toch wat een weeldei In het Pinksterweekend stelde D.H.C, orde op zaken, door de achterstallige wedstrijden in winst om te zetten en zich comfor tabel op de eerste plaats te nestelen.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 4