Een aantal memorabele feiten wil ik gaarne onder Uw aandacht brengen. De dames Kappë-hoff en Suyver en de heren J.C. Stijns, J.H. Kuhl- wilm en K. ^ierhuis vierden hun 75ste verjaardag, terwijl de heren H.F. Stallman, 6. Burger, 0, Sterman, T. Wiggemansen en J.F. Scheepensde leeftijd van 70 jaar bereikten. Jan en Mieke van Dijk vierden hun zilveren huwelijksfeest. Op de voorjaarsvergadering van de IC.N.V.B. Afdeling Amsterdam werd Lex Rimini onderscheiden met de Gouden Speld van de Afdeling. Naast andere aktiviteiten in de voetbalsport, hanteerde Lex niet minder dan 33 jaar de scheidsrechters fluit. Lex wij zijn trots op je. Het stichtingsbestuur functioneert de laatste jaren bijzonder goed voor niet geringe mate te daneken aan de prima samenerking met de aangesloten verenigingen. Op 6 oktober 1982 was het exact 20 jaar geleden dat ons clubhuis werd geopend. De verhuizing naar de de Boelelaan en de bouw werd formeel gerealiseerd door de Stichting, waarin toen naast A.F.C. A.C.C, A.B.C, en de V.S.G.G. vertegenwoordigd waren. Vanaf de op richting in 1959 maakte erevoorzitter Kappelhoff deel uit het StichtingsbestriurThans achtte hij de tijd gekomen om zijn funk- tie aan een jongere over te dragen. Op de Stichtingsvergadering van 9 oktober nam hij officieel afscheid. Henk onze oprechte dank voor het vele, uiterst nuttige werk voor A.F.C, in de Stich ting verricht. Zijn plaats werd ingenomen door Henne Boskamp. Op 30 december werd door de Vereniging Sportpark Goed Genoeg een buitengewene algemene vergadering belegd, waarbij aan Henne Boskamp machtiging werd verleend tot indiening van een verzoek tot duurverlenging van de vereniging. V/at betreft het Sociëteitsgebeuren kan ik U mededelen dat de Gebr. Landman ons per 1 juli a.s. als pachters gaan verlaten. Wij danken hen voor de ontplooide activiteiten en wensen hen in de toekomst alle succes toe. Inmiddels zijn nieuwe exploitanten aan getrokken in de personen van de heer en mevrouw Roelofs. De zomersporters hebben wat de weersomstandigheden betreft wel een bar slechte seizoenstart gehad. Tussen de regenbuien door slaagden het Heren 2, het Gemengd Zaterdag en Zondag team van A.T.C, er in het kampioenschap te veroveren. Verder heeft A.T.C. gelukkig met goed weer op uitbundige wijze hun 12-J jarig bestaan gevierd. Tijdens deze festiviteiten werden Kees Gehri^jg en Johan de Biede tweeling van A.T.C, benoemd tot erelid. Namens A.F.C. ïgste" aïdeling van de Cricketbonöy erg moeilijk en zullen alle zeilen moeten bijzetten willen zij het vege lijf redden.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 19