"1 De verkiezing van de diverse commissies werd in een vl&t tempo afgewerkt. De samenstelling van de elftalcommissie A en de jeugdcommissie bleef ongewijzigd, terwijl voor de elftalcommissie B en de elftal commissie C respectievelijk de heren Van Caspel en Slaap bedankten, daar een nevenfunktie naast hun bestuurstaak een te grote belasting met zich meebrengt. Tenslotte stelde de heer van Raalte zich niet herkiesbaar voor de Toto-commissie Voor de aanvang van de competitie werd de elftalcommissie C uit gebreid met de heren R. B*"ohne en A. Wijnand, terwijl de Tote commissie in de loop van het verenigingsjaar versterking kreeg in de persoon van de heer Kiemeney. Tot slot van de vergadering bedankte ere-voorzitter Kappelhoff mede namens de vergadering het besWf voor het vele werk verricht en speciaal onze voorzitter voor de voortreffelijke leiding met de woorden "Dit was de beste vergadering, die ik van jo u mocht meemaken". Uw bestuur kwam het afgelopen verenigingsjaar 10 maal officieel in vergadering bijeen. Evenals het vorig seizoen liep het agenda punt "Kadervorming" als een rode draad door de vergaderingen. Speciaal een goede opvolging te vinden voor ons dagelijks bestuur is geen eenvoudige zaak. Buiten het dagelijks interne werk, hech ten wij grote waarde aan de externe betrekkingen. In de loop der jaren heeft dit bestuur deze beleidslijn, die ook bij vorige besturen hoog in het vaandel stond, ik kan wel zeggen met succes voortgezet, gezien de prima verhoudingen met o.m. bonden en besturen van een groot aantal verenigingen. Het is deze gedrags lijn die wij in de toekomst graag gehandhaafd zien. Om op de opvolging van het dagelijks bestuur terug te komen, meen ik te mogen stellen, dat wij de eerste stap in de goede richting gezet hebben. Onze voorzitter zal U hierover later in de vergaderiig nader informeren. Een ander belangrijk punt dat meerdere malen op de agenda prijkte was de viering van ons 90-jarig bestaan, een door de K.N.V.B. officieel erkend jubileum, zodat wij,om het een beetje oneerbie dig uit te drukken, niet onder b.v. een officiële receptie uit kunnen. Uiteraard zal ook intern dit jubileum niet ongemerkt voor bijgaai. Dat één en ander extra uitgaven met zich meebrengt zal een ieder duidelijk zijn. Toch hebben wij gemeend hiervoor geen extra toeslag op de contributie te legden, gezien het feit, dat wij met onze kontributie in stad en land toch al hoog in de boom zitten. Wij hopen de kosten buiten bezwaar van de clubkas te kun nen dekken.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 15